Goodfest odwołany

  • 20.05.2020, 14:51 (aktualizacja 20.05.2020, 15:18)
  • Grzegorz Król
Goodfest odwołany Jedną z gwiazd podczas Goodfest 2019 był Smolasty.
Firma Oponiarska Dębica poinformowała o odwołaniu tegorocznej edycji Goodfestu, corocznej imprezy muzycznej organizowanej podczas wakacji.

- Z przykrością informuję, że związku z obowiązującym stanem epidemii COVID-19 w Polsce i wobec wynikających z niego ograniczeń, m.in. w zakresie organizacji imprez masowych i zgromadzeń tegoroczna edycja Goodfestu nie odbędzie się - poinformowała media Urszula Korzec z TC Dębica.

W krótkim komunikacie przesłanym do naszej redakcji Urszula Korzec informuje także, że zdrowie i bezpieczeństwo pracowników Firmy Oponiarskiej oraz lokalnej społeczności zawsze było i jest priorytetem dla firmy.

- Wierzymy, że w obecnych okolicznościach decyzja o nieorganizowaniu imprezy jest jedynym słusznym krokiem - dodaje.

W trakcie ubiegłorocznej edycji Goodfestu na stadionie KS Wisłoka można było usłyszeć Smolastego oraz zespół Wilki. Do tej pory podczas imprezy wystąpili m.in. L.U.C., Fisz Emade Tworzywo, Marika, R.U.T.A., Afromental, Hey, Molesta Ewenement, Dawid Kwiatkowski, Krzysztof Zalewski czy Kaliber 44. Uczestnicy mieli możliwość skorzystać również z wielu stref m.in. sportowej, kulinarnej czy popularnonaukowej. Pierwsza edycja Goodfestu odbyła się w 2012 roku, wtedy jeszcze na stadionie na terenach po jednostce wojskowej. Była to kontynuacja imprez z cyklu Dębica-Dębicy, które także organizowała TC Dębica na zakończenie wakacji.

Czytaj także: Artur Ligęska napisał drugą książkę

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pracownik TC
Pracownik TC 21.05.2020, 08:27
Rozumiem, że całą kwota pieniędzy, którą firma oponiarska wydawała na artystów, posiłki, napoje i organizację imprezy w tym roku zostanie podzielona na liczbę zatrudnionych pracowników w spółce? Zostanie ta kwota podzielona równo na wszystkich z około 3000 pracowników oraz będzie im przekazana jako jednorazowa zapomoga związana z COVID-19?
Aktualnie ludzie zatrudnieni w TC Dębica dostają mniejsze wypłaty więc to chyba logiczne, że zamiast przejadać i przehulać kasę na koncerty można nią wspomóc pracowników, których domowe budżety są mniejsze niż zazwyczaj.
Xx
Xx 20.05.2020, 19:28
A kto miał wystąpić?
pumpernikiel pikiel
pumpernikiel pikiel 20.05.2020, 23:11
DJ "Mada Ostry Faka Cień Mgły"
Najgenialniejszy iluzjoraper powiatu ćmielowskiego z gminy Tęgoryje .
Laureat konkursu na najlepszą szczęko - rapę z knedlami betonowymi w kącikach ust. Mistrz w skokach przez płotki stylem ropuszym wstecz.

Pozostałe