Trzech pacjentów czeka na wynik testu na koronawirusa

  • 21.05.2020, 11:29 (aktualizacja 22.05.2020, 08:40)
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Trzech pacjentów czeka na wynik testu na koronawirusa Fot. Pixabay
Tylko ośmioro pacjentów przebywa na Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym szpitala w Dębicy. Wśród nich na wynik testu zakażenia koronawirusem czeka jedna osoba.

Trzy inne, co do których zachodziło podejrzenie, że mogą być chore na COVID-19, dziś otrzymały wyniki testów - są ujemne. Takie same wyniki - negatywne - ma trójka pacjentów przebywających w szpitalu w Straszęcinie. Już na oddziale przejściowym, gdzie jeszcze podlegają obserwacji. W oddziale psychiatrycznym, gdzie przebywają osoby podejrzane o zachorowanie, na wynik testu na obecność koronawirusa oczekuje dwóch pacjentów.

- Do tej pory w oddziałach w Straszęcinie nie mieliśmy ani jednego pacjenta, u którego stwierdzona została obecność koronawirusa - podkreśla Przemysław Wojtys, dyrektor ZOZ w Dębicy.

Zwraca uwagę na to, że liczba pacjentów podejrzanych o zakażenie w ostatnich dniach spadła i utrzymuje się na stałym poziomie.

 

Agnieszka Majba-Pochwat

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe