Kiedy niezbędne jest awaryjne otwieranie samochodu?

  • 21.05.2020, 12:39
  • Źródło: Artykuł zewnętrzny
Kiedy niezbędne jest awaryjne otwieranie samochodu?
Niestety takie sytuacje, jak ta związana z zatrzaśnięciem kluczy w samochodzie, mogą przydarzyć się praktycznie zawsze i wszędzie. Nie ma znaczenia, czy kierowca jest bardzo doświadczony, czy początkujący – moment nieuwagi, rozkojarzenia, niefartowny pośpiech i problem z zablokowanym zamkiem samochodowym gotowy! Warto zawczasu zastanowić się, jakie może być wyjście z tego przykrego położenia. Odpowiedzi przez 7 dni w tygodniu udzielają polecani ślusarze z Pogotowia zamkowego w Gliwicach.

Jak otworzyć zatrzaśnięte auto?

Zmora każdego kierowcy, której na dodatek nikt się nigdy nie spodziewa, to zatrząśnięte kluczyki w aucie. Los może nas zaskoczyć w każdej chwili i w każdym miejscu, więc na pewno zawsze warto mieć pod ręką kontakt do ślusarza. Gdy już zdarzy się tak pechowa przygoda, nie panikujmy i zadzwońmy do Pogotowia zamkowego – ślusarze z Gliwic podpowiadają, aby zaczekać na fachowca i nie manipulować przy zamku. Profesjonalny ślusarz ma bowiem wiedzę i narzędzia zapewniające szybkie awaryjne otwieranie samochodów. Wówczas karoseria i zamek będą nienaruszone, a my sprawnie odzyskamy kluczyki.

Co zrobić z zatrzaśniętymi drzwiami samochodowymi?

Na nieprzewidzianą wcześniej sytuację z zamkniętymi drzwiami od samochodu od razu w głowie kierowcy pojawia się kilka pomysłów na rozwiązanie tego problemu z zamkiem. Choć może być ich wiele, to najlepszym jest jednak wybór awaryjnego otwierania samochodów w Gliwicach oferowane przez Pogotowie ślusarskie. Samodzielne rozprawianie się z zamkiem może się źle skończyć dla karoserii. Gdy zamiast zamówić awaryjne otwieranie auta, sami chwytamy za śrubokręt lub inne odradzane narzędzie, wówczas nerwy i koszty rosną. Natomiast z doświadczonym ślusarzem nagle powstały problem z zablokowanym zamkiem samochodowym będzie rozwiązany nie tylko sprawnie, ale też maksymalnie bezpiecznie.

Jakie są przyczyny zablokowanych zamków?

Okazuje się, że zablokowany zamek samochodowy nie zawsze będzie spowodowany nieuwagą kierowcy. Równie często występują różne rodzaje awarii zamka, np. przez szwankujący kluczyk elektroniczny. Układ scalony może się w pilocie po prostu popsuć. Na to również może zaradzić Pogotowie ślusarskie z Gliwic. To, na czym powinien skoncentrować się kierowca, to nie samodzielne otwieranie zamka, ale szczegółowe naświetlenie problemu ślusarzowi. Wówczas Pogotowie zamkowe wyśle do nas specjalistę z doświadczeniem oraz urządzeniami diagnostycznymi, który fachowo rozpozna problem, a w razie czego może nawet wymienić zamek na nowy. Więcej szczegółów można uzyskać na stronie: https://www.pogotowie-zamkowe-gliwice-24h.pl/

Artykuł zewnętrzny

 

 

Źródło: Artykuł zewnętrzny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
złodziej
złodziej 22.05.2020, 09:04
Otworzę każdy samochód awaryjnie
między 2 a 4 rano.
Koszty usługi pokrywam sam.

Pozostałe