Koronawirus: nowy przypadek w naszym powiecie

  • 24.05.2020, 11:55 (aktualizacja 25.05.2020, 10:14)
  • Tomasz Ratuszniak
Koronawirus: nowy przypadek w naszym powiecie fot. fernando zhiminaicela z Pixabay
Starosta Piotr Chęciek informuje o kolejnym przypadku zakażenia SARS COV-2 w naszym powiecie.

- Osoba zakażona wróciła niedawno zza granicy gdzie pracowała i gdzie stwierdzono że jest nosicielem wirusa. Proszę byście nie podawali się wrażeniu, że zagrożenie już minęło. Starajmy się wracać do normalności, ale równocześnie przestrzegajmy obowiązujących zasad bezpieczeństwa i szczególnie chrońmy dzieci i osoby starsze - pisze starostwa na swoim facebookowym profilu.

Z naszych informacji wynika, że chodzi o mężczyznę z gminy Pilzno, który został już przewieziony do szpitala w Łańcucie.

Przeczytaj również: Otwierają szkoły więc nauczyciele dostaną przyłbice

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jozef
Jozef 26.05.2020, 15:52
Dlaczego na Podkarpaciu wykonuje się tak mało testów na Covid19? ! DLACZEGO??! Zawsze musimy być gorsi? Nie ma się co cieszyć że jesteśmy zieloną wyspą........
Majka
Majka 24.05.2020, 21:37
Ogródki piwne na rynku w sobotę pękały w szwach... jakie zasady, jaka ostrożność, gdzie Policja?
Zażenowana
Zażenowana 25.05.2020, 10:44
O ile znam Pilzno, to ogródka piwnego nie ma tu i dotąd nigdy nie było. Skąd zatem u ciebie taki pomysł, że pękało w szwach coś, czego tu nie ma?
@@
@@ 25.05.2020, 12:02
Przecież Majka nie napisała o ogródkach piwnych w Pilźnie. Kobieto! Czytaj ze zrozumieniem, a nie dodawaj od siebie.
Inny
Inny 25.05.2020, 17:14
A artykuł jest o Szanghaju czy Tokio?
aj
aj 24.05.2020, 19:51
jak to wiedzial juz za granica i nie zglosil sie zaraz do sanepidu Mysle ze nie latal po miescie Gdzie odpowiedzialnosc Nie mozemy sobie lekcewazyc jak chcemy chronic naszych bliskich Zdroweczka wszystkim
Oburzona
Oburzona 25.05.2020, 10:33
Skąd wiesz, że "nie zgłosił się zaraz do sanepidu". Skąd u ciebie takie informacje?
Dokładny
Dokładny 24.05.2020, 15:59
Czy porównywaliście już smiertelność na Covi w Łańcucie do średniej krajowej?
Pyretta Blaze
Pyretta Blaze 24.05.2020, 20:37
Nie dziw się. Przecież wiadomo, że Podkarpacie to Polska B.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 24.05.2020, 15:16
Dlaczego nie podają miejscowości że starostwa. Jutro mają dzieci pójść do szkoły skąd wiadomo że syn/córka tej osoby nie pójdzie do szkoly
Mieszkanka
Mieszkanka 24.05.2020, 23:24
Mądrzy rodzice dzieci do szkół nie wyślą.
Aga
Aga 24.05.2020, 14:19
To znaczy że za granicą stwierdzili, że ta osoba jest chora i wrociła sobie do domu?Tak po prostu?
marko
marko 24.05.2020, 19:07
moze byl wdomu
olo
olo 24.05.2020, 13:08
Właśnie to widać na mieście jak ludzie przestrzegają zasady. Połowa chodzi bez masek albo z maską na brodzie i zero zachowania odstępów od innych.
Przez takich ludzi to nigdy nie wróci normalność i znowu nas pozamykają w domach
Bleee
Bleee 24.05.2020, 21:03
Ola ale co ci daje ta maska czy masz ja na nosie czy pod nosem ?? Czy tak na prawdę w ogóle? Maseczki nie pomagaja nic nie uchronia cie od niby wirusa w ktorego nie wierzę. Chcieli zmniejszyc gospodarke i sie im udalo tylko o to chodzilo
aga
aga 25.05.2020, 15:08
W noszeniu maseczek nie chodzi o to by sie nie zarazić tylko o to by nie zarażać... myśląc w ten sposób maski mają sens
olo
olo 25.05.2020, 10:00
Nie wierzysz w wirusa. A tyle ludzi co zmarło to niby co ściema jakaś???
Romek
Romek 24.05.2020, 20:34
Pozamykali nas bo tak im wygodniej. Dostali potężny oręż do walki o swoje interesy i bardzo ładnie to teraz realizują.
Zdruzgotana
Zdruzgotana 25.05.2020, 10:52
Szczerze: ręce opadają, gdy się czyta takie bzdury jak twój komentarz. Przykre to, że człowiek, który potrafi pisać (zatem zakładam, raczej ukończył szkołę podstawową) wymyśla coś podobnego. Zapytam tylko, kto to ci "oni", którzy "pozamykali nas", "dostali oręż" i "realizują"....
7of9
7of9 25.05.2020, 16:11
interesujące że zdruzgotana taka zdruzgotana.. pewnie też podstawówkę ukończyła?! niech sie zdruzgotana trochę zastanowi, komu potrzebne sa te wszystkie obostrzenia bez tzw. trybu?a komu np.nie wolno protestować?nawet jednoosobowo na rowerze. przykre że niestety jesteśmy już tzw.bananowym krajem
To ja
To ja 26.05.2020, 21:54
Ty jesteś banan a właściwie burak!

Pozostałe