Kolejne włamanie w Dębicy

  • 26.05.2020, 10:07 (aktualizacja 26.05.2020, 10:38)
  • Grzegorz Król
Kolejne włamanie w Dębicy Fot. Лечение наркомании z Pixabay.
Policjanci otrzymali wczoraj rano zgłoszenie o włamaniu do jednej z firm na ul. Rzeszowskiej w Dębicy. To kolejne takie zdarzenie w tym miesiącu.

Jak informuje podinsp. Waldemar Mytkoś, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Dębicy nieznany sprawca bądź sprawcy włamali się do barakowozu, który stał na terenie prywatnej firmy. W środku znajdowały się m.in. elektronarzędzia.

- Skradziona została wiertarka, mierniki, klucze - wymienia podinsp. Waldemar Mytkoś.

Właściciel straty oszacował na ok. 1000 zł. Policjanci pracują nad ustaleniem sprawcy tego włamania, jak i poprzednich.

W weekend 9/10 maja nieznany sprawca włamał się do sklepu, także przy ul. Rzeszowskiej. Policja zgłoszenie otrzymała 11 maja rano. Ze sklepu zginęły pieniądze w kwocie 4 tys. zł. Wtedy mundurowi łączyli to zdarzenie z uszkodzeniem dwóch samochodów początkiem maja - jednego na ul. Gawrzyłowskiej, drugiego na Szkotniej oraz kradzieżą audi z ul. Polnej. Samochód został odnaleziony w Tarnowie, gdzie ze względu na awarię skrzyni biegów złodziej go porzucił.

W piątek 15 maja policjanci wezwani zostali na ul. Strumskiego. Tam z kolei złodziej dostał się do jednej z blokowych piwnic skąd skradł części samochodowe i do motocykla. To jednak nie koniec. We wtorek 19 maja do mundurowych dotarła wiadomość o włamaniu do prywatnego domu przy ul. Kraszewskiego, do którego złodziej dostał się przez okno. Właściciel straty wycenił na ok. 3,5 tys zł.

Czytaj także: Bez prawa jazdy i kompletnie pijany

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe