Auto wypadło z autostrady - zdjęcia

  • 26.05.2020, 15:46 (aktualizacja 26.05.2020, 17:27)
  • Grzegorz Król
Auto wypadło z autostrady - zdjęcia Fot. OSP Żyraków.
Samochód przerwał bariery i wypadł z autostrady - zgłoszenie o takiej treści dotarło dzisiaj do służb ratowniczych ok. godz. 15:20.

Jak informuje nadkom. Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie do zdarzenia doszło na wysokości Borowej.

- Kierujący volkswagenem golfem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze - dodaje nadkom. Tabasz-Rygiel.

Samochód wpadł w poślizg, uderzył w bariery energochłonne, które następnie przerwał i zjechał z nasypu autostrady.

Na miejsce skierowani zostali strażacy z OSP w Żyrakowie, Czarnej i Róży. Ci ostatni zostali zawróceni. Na miejsce dotarły także dwa zastępy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy.

Volkswagenem podróżowała tylko jedna osoba, która skarżyła się na ból pleców. Mężczyzna nie wymagał jednak przewiezienia do szpitala i został zaopatrzony na miejscu. Prawy pas w kierunku Krakowa jest zablokowany, ruch odbywa się pasem lewym.

- Zdarzenie zostanie zakończone jako kolizja - mówi nadkom. Marta Tabasz-Rygiel.

To oznacza, że kierujący volkswagenem zostanie ukarany mandatem oraz punktami karnymi.

Czytaj także: Kolejne włamanie w Dębicy

Grzegorz Król

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe