Dębicki #hot16challenge2 - burmistrz nominował wójta i dwoje radnych

  • 26.05.2020, 21:55 (aktualizacja 27.05.2020, 12:59)
  • Tomasz Ratuszniak
Dębicki #hot16challenge2 - burmistrz nominował wójta i dwoje radnych
Kilkanaście minut temu burmistrz Mariusz Szewczyk wrzucił na facebooka nagranie z odpowiedzią na nominację w #hot16challenge2. - Przyznam, że rapowałem po raz pierwszy więc liczę na wyrozumiałość - napisał w poście.

W swojej szesnastce burmistrz rapuje o koronawirusie, medykach, Dębicy, pandemii i szyciu maseczek. Jednocześnie do wyzwania nominuje: Ludmiłę Stelmach-Kołodziej, przewodniczącą Komisji Kultury w Radzie Miejskiej w Dębicy i wicedyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy, radnego powiatowego, dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 i twórcę dębickich oper Pawła Adamka, a także Stanisława Rokosza, wójta gminy Dębica. Cała trójka na nagranie swoich szesnastek ma dokładnie 72 godziny. A poniżej nagranie Mariusza Szewczyka.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Chińczyk
Chińczyk 05.06.2020, 12:02
Ja bym Panu Burmistrzowi zaproponował spróbować jeszcze cienkiego śpiewu w chińskim chórze.
Boll
Boll 02.06.2020, 13:38
Pan Szewczyk walczy z ostrym cieniem mgły.
Paweł
Paweł 29.05.2020, 11:13
Chyba sami w to nie wierzycie że jakieś śpiewanie dla zabicia czasu i pokazania się coś zdziała.
raper
raper 28.05.2020, 17:55
nie podoba mi sie ta akcja, ale uczciwie należy powiedzieć, że Pan Burmistrz wraz osobami, które mu pomogły wykonali kawał dobrej roboty- gratulacje. Panie Burmistrzu może Pan podszkoli trochę Pana Prezydenta :) będzie okazja żeby do Dębicy przyjechał ... bo ostatnie zaproszenia jakoś ignoruje :)
Celka
Celka 28.05.2020, 15:48
Kiedy Pan Burmistrz zaczyna w tym sezonie tańcowanie z mieszkańcami na rynku. Już się nie mogę doczekać !
Anka
Anka 28.05.2020, 04:30
Ośmiesza się i tyle
MONIS
MONIS 27.05.2020, 20:44
Do sprzedania deski zabytkowe z ławek dworca autobusowego PKS-MONIS
Widziałem
Widziałem 27.05.2020, 21:09
Ano zniknęły pewno ukradli
Karolina
Karolina 27.05.2020, 20:40
Ważne że się tego podjął. To wszystko na walkę z pandemią, nie ocenia się teraz jego rządów tylko udział w fajnej akcji. Brawo
raper
raper 27.05.2020, 12:52
A ja mam pytanie.
czy to nie jest studio MOK? jeśli tak to proszę pokazać opłatę za wynajęcie studia i pracownika. Ciekawe, czy doczekam się odpowiedzi, albo czy redakcja to przepuści
xl
xl 27.05.2020, 21:02
jest odpowiedź : zajmij się swoimi sprawami pieniaczu
Mateusz
Mateusz 29.05.2020, 10:16
ale JA się lubuję zajmować sprawami innych ludzi, zwłaszcza na facebook-u
raper
raper 28.05.2020, 11:23
Widzisz xl, to jest właśnie moja sprawa,jeśli to jest studio MOK to płacę podatki nie po to, żeby ktoś się promował a po to, żeby miasto się rozwijało. Ja gdybym chciał nakręcić klip musiałbym za wynajęcie zapłacić i bardzo słusznie zresztą.Twój wpis tylko zmotywował mnie do tego, żeby zwrócić się z oficjalnym zapytaniem w ramach "informacji jawnej" do obu podmiotów. Dziwię się tylko dlaczego puszczają Ci nerwy, nic takiego nie napisałem, żeby nazywać mnie pieniaczem.
xl
xl 31.05.2020, 15:45
xl - zakładam że nie masz co robić że się takimi pierdołami zajmujesz, oraz każdy kto osiągnął coś więcej od Ciebie to pewnie to ukradł. Zdecydowanie lepiej by Ci się powodziło gdybyś działa dla siebie i w swoich sprawach, a rozliczając wszystkich po kolei czasu Ci braknie na wszystko inne, ale będziesz z Siebie dumy. Twoje podatki dawno przejadło Państwo na głupoty.
Mena
Mena 27.05.2020, 12:30
Brawo dla Pana Burmistrza, tekst spoko, nie wydumany jak u niektórych. Szacun, że się zdecydował, gratulacje za dystans do siebie i fajne podejście do życia.
Dominik
Dominik 27.05.2020, 12:24
Widać i słychać, że sprzęt audio i komputer wykonał większość roboty. Pokazówka na ocieplenie wizerunku. A miasto się stacza pod jego rządami. Podwyżki dla mieszkańców, kredyty. Inwestycji mało i ślamazarne.
trurap
trurap 27.05.2020, 11:20
Słabe.Nie przeklina
Jolka
Jolka 27.05.2020, 10:57
Brawo
Widelec
Widelec 27.05.2020, 08:51
Jaki burmistrz taki rap
olo
olo 29.05.2020, 10:20
Jak Duda.
@
@ 27.05.2020, 07:50
Może nie się zajmie śpiewaniem a nie kierowaniem miastem?
anka
anka 27.05.2020, 00:10
Super wyszło! Brawo!
noja
noja 26.05.2020, 22:54
Genialne :) widać że ma dystans i poczucie humoru. Tekst ciekawy i wykon elegancki - brawo !
Szacun za podjęcie wyzwania! :)
Pyretta Blaze
Pyretta Blaze 26.05.2020, 22:40
Spoko!
Jadwiga