Dębicki #hot16challenge2 - nominowany szef galerii i dwóch dyrektorów

  • 29.05.2020, 10:41
  • Tomasz Ratuszniak
Dębicki #hot16challenge2 - nominowany szef galerii i dwóch dyrektorów
Ludmiła Stelmach-Kołodziej, przewodniczącą Komisji Kultury w Radzie Miejskiej i wicedyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy podjęła wyzwanie burmistrza Mariusza Szewczyka. Szesnastkę nagraną w ramach akcji Hot16Challenge2 udostępniła w sieci wczoraj tuż przed godziną dwudziestą trzecią.

Radna jest pierwszą, z trójki nominowanych przez burmistrza, która odpowiedziała na to wyzwanie. W kolejce są jeszcze: powiatowy radny, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 i twórca dębickich oper Paweł Adamek, a także Stanisław Rokosz, wójt gminy Dębica. Ludmiła Stelmach-Kołodziej nominowała natomiast: kierownika Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury Ryszarda Kucaba, dyrektora Muzeum Regionalnego w Dębicy Jacka Dymitrowskiego, a także dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury Jana Borka. Czy panowie podejmą rękawice? Przekonamy się za 72 godziny, bo właśnie w takim czasie powinni odpowiedzieć na nominację.

Hot16Challenge2 jest ogólnopolską akcją muzyczną zainicjowaną przez rapera Karola Solara Poziemskiego, w sierpniu 2014 roku. Druga jej edycja rozpoczęła się w kwietniu 2020 roku, w związku z pandemią koronawirusa. Zasada jest prosta - każdy nominowany ma 72 godziny na nagranie 16-wersowej zwrotki pod dowolny beat. Ostatnim zadaniem jest nominacja kolejnych osób.

Przeczytaj również: Dębicki #hot16challenge2 - burmistrz nominował wójta i dwoje radnych

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Franek Kimono
Franek Kimono 29.05.2020, 11:40
You.

Pozostałe