Nowy rozkład jazdy autobusów

  • 29.05.2020, 14:12 (aktualizacja 29.05.2020, 15:24)
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Nowy rozkład jazdy autobusów fot. archiwum
Od 1 czerwca autobusy Ogro-Trans, przewoźnika, z którym umowę od kwietnia ma gmina Dębica, jeździć będą według nowego rozkładu.

Tak wygląda nowy rozkład kursów: 

Dębica – Pustków Budy: 6:20,  15:30

Pustków Budy – Dębica: 6:55, 16:15

Dębica - Pustków LERG: 5:10, 6:20, 9:15, 11:35, 13:15, 14:20, 15:30, 16:00

Pustków LERG – Dębica: 5:05, 6:05, 7:10, 9:55, 12:35, 14:14, 16:30, 17:00

Dębica – Braciejowa: 6:23, 9:15, 12:00, 14:20, 15:15

Braciejowa – Dębica: 5:50, 6:58, 9:48, 12:50, 14:45, 15:40

Dębica – Stobierna: 10:15, 13:20, 15:35

Stobierna – Dębica: 5:55, 6:50, 10:50, 13:55

Dębica – Laskowa: 8:00 (kursuje w środy), 12:00 (kursuje w środy), 15:35

Laskowa – Dębica: 8:30 (kursuje w środy), 12:30 (kursuje w środy)

Dębica – Nagawczyna: 15:35

Nagawczyna – Dębica: 6:05

Dębica – Pustków Wieś: 14:20, 16:00

Pustków Wieś – Dębica: 4:50, 5:57, 15:00, 16:45

Agnieszka Majba-Pochwat

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Baba Jaga
Baba Jaga 01.06.2020, 14:49
A tak swoją droga wszyscy piszą tutaj o wójcie. Racja. Ale mam pytanie: Gdzie byli radni gminni i sołtysowie? Zadam wam to pytanie podczas następnych wyborów do rady.

Npasazerka
Npasazerka 01.06.2020, 12:40
Pustkow osiedle ale z pustkowa wsi nie ma dojazdu do dębicy przecież miały tak być połączenia nie mówiąc już o dostanie się do pracy na drugą zmianę i podrugiej zmianie w soboty ludzie też ludzie pracują porażka w jakim świecie my zyjemy
Wołodia
Wołodia 01.06.2020, 06:20
Totalny brak zrozumienia czy wójt gminy nie wie jak pracują ludzie, tragedia!!! Brak autobusów brak możliwości dojazdu do pracy!!! Dziękujemy gminie Dębica!!! Może Pan wójt będzie ludzi do pracy woził swoim autem!!!!!
Prezydent
Prezydent 31.05.2020, 22:41
Ja jako prezydent Gminy Dębica jeżdżę sobie z moim kierowcą nowym autem... No i co teraz mi zrobicie?
Baba Jaga
Baba Jaga 01.06.2020, 14:46
Masz jeszcze kilka miejsc wolnych, więc będę jeździć z Tobą. Zobaczysz, co to "miłe towarzystwo" Baby Jagi. Szybko porozumiesz się z MKS-em.
Paweł M.
Paweł M. 31.05.2020, 22:37
Zamiast 26 kursów dziennie z Pustkowa Osiedla do Dębicy za czasów MKS, pozostało 8, w tym ostatni o 17. Kpina w biały dzień.
podpis wymagany
podpis wymagany 01.06.2020, 15:08
a mialo być inaczej? kto obiecywał?
Obywatel
Obywatel 31.05.2020, 12:34
Pan Rokosz jest wożony luksusowym samochodem do pracy. No ale wójt przecież załatwił dla gminy "cenionego przewoźnika". Brak połączeń autobusowych po 16 - tej godzinie do Pustkowa-Osiedla to jeden wielki skandal, wójt naraża ludzi chcących się dostać do domu na koszty.Rachunki za taksówki proponuje więc wysyłać na adres urzędu gminy w Dębicy.
???
??? 31.05.2020, 10:28
Dla kogo jest ten rozkld jazdy dla wojta czy dla mieszkancow?
łun
łun 31.05.2020, 09:24
Tragedia nowy rozkład jazdy jak i przewożnik OGRO-TRANS ale nas WÓJT załatwił i kto za to odpowie ?
gość
gość 30.05.2020, 16:19
Ten nowy rozkład jazdy jest dramatyczny. Bardzo przykro, że Pan Wójt nie zadbał o mieszkańców. W rozmowach bardzo wiele ludzi krytykuje ten rozkład, nie dlatego, że lubią krytykować, ale jest on na prawdę fatalny, mam nadzieję, że ktoś się jeszcze nad nim pochyli
stary sokista
stary sokista 30.05.2020, 15:14
tego nie można skomentować, a te kursy wykonywane tylko w środy to jakaś kpina z ludzi. Łaskawcy, że dali. szok i jescze raz szok
Czytelnik
Czytelnik 30.05.2020, 00:22
Tego już nawet nie da się komentować. Ten cały Ogro to jest kpina w żywe oczy . Proponuję Rokoszowi wycieczkę do Rzeszowa. Zobaczyłby nowoczesny tabor, którym jeżdżą mieszkańcy tego miasta.
Kpina
Kpina 29.05.2020, 22:28
Imponujący rozmachem rozkład jazdy. Prawie jak tablica odlotów na frankfurckim lotnisku
Fryc z wiednia
Fryc z wiednia 29.05.2020, 22:16
Trzeba powiedzieć że nasz wójt dba o nas lepiej niż cesarz Franciszek, za cesarza na jarmark autobusu nie było, a teraz będzie 😂
Oszukana pasażerka
Oszukana pasażerka 29.05.2020, 15:04
A po południu? Przecież ludzie pracują nie tylko do 15:00? To jest skandal! A kiedy oddadzą pieniądze za zawyżoną cenę biletów miesięcznych w marcu. Były obietnice, że pieniądze zostaną zwrócone i co?
Wołodia
Wołodia 01.06.2020, 06:22
Obiecać nic nie kosztuje
anonim
anonim 29.05.2020, 14:39
Kolejny żart ?! Ostatni autobus do Pustkowa z Dębicy o 16 , a co z osobami które pracują do 17 albo 21 ?!
norma
norma 30.05.2020, 10:16
a nic - zaskoczona?

Pozostałe