Piłkarski Weekend z Wisłoką w Galerii Dębickiej!

  • 13.03.2017, 11:22 (aktualizacja 13.03.2017, 12:08)
  • Admin Admin
Piłkarski Weekend z Wisłoką w Galerii Dębickiej! Wiktoria Mazur (wislokadebica.pl)
Podobnie jak w ubiegłym roku, Stowarzyszenie KS Wisłoka 1908 Dębica wspólnie z Galerią Dębicką zorganizowało Piłkarski Weekend - akcję promująca klub z ponad 100-letnią tradycją, w której udział wzięło setki dębiczan. Podczas biało-zielonej imprezy obecni byli członkowie Stowarzyszenia wraz prezesem Radosławem Garlewskim oraz piłkarzami pierwszej drużyny Wisłoki, którzy wcielili się w rolę animatorów zabaw dziecięcych, przeprowadzając liczne konkursy z nagrodami.

Do akcji przyłączyli się także przedstawiciele Autonomicznej Szkółki Piłkarskiej KS Wisłoka (prezes Norbert Smaś, trenerzy, trenerki), jak i dziewczyny z Team Event odpowiedzialne za malowanie twarzy, zbiórkę pieniędzy oraz kolportaż materiałów informacyjno-reklamowych.
Piłkarski Weekend budził ogromne zainteresowanie szczególnie wśród najmłodszej grupy społecznej. Setki balonów, planów lekcji, kolorowych karteczek, a także wspólne zdjęcia z piłkarzami - uśmiechy dzieciaków mówiły wszystko.
Mamy nadzieję, że za rok uda nam się powtórzyć to wydarzenie, dodając do scenariusza jeszcze więcej atrakcji. Stowarzyszenie Wisłoka 1908 Dębica zachęca wszystkich miłośników piłki nożnej w naszym mieście, aby wraz ze swoimi bliskimi, rodzeństwem, dziećmi przychodzili na mecze Wisłoki i wspólnie dopingowali zespół Biało-Zielonych w rundzie wiosennej.
Już 1 kwietnia na stadionie przy ulicy Parkowej 1 odbędzie się spotkanie 18. kolejki klasy okręgowej z Victorią Czermin, a w jego trakcie mnóstwo niespodzianek i konkursów z nagrodami.
Wielkie słowa uznania należą się pani ANNIE RYCOMBEL. Wiceprezes Stowarzyszenia KS Wisłoka 1908 Dębica, podobnie jak rok temu, była odpowiedzialna za zorganizowanie całej akcji, która zakończyła się sporym sukcesem.
Serdeczne podziękowania kierujemy także do przedstawicieli firmy LaboFarb, która ufundowała stoisko z farbami oraz przyrządami do malowania. Jesteśmy dumni z faktu, iż czołowe dębickie firmy pomagają w odbudowie struktur młodzieżowych klubu z wieloletnią tradycją.

Relację z profilu fejsbukowego Wisłoki Dębica zamieszczamy
dzięki uprzejmości Stowarzyszenia KS Wisłoka 1908 Dębica

 

Więcej zdjęć pod linkiem:
 

Piłkarski Weekend z Wisłoką!

 

 

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:Pozostałe