Wnioski o 6 000 zł można składać do 28 czerwca

  • 01.06.2020, 14:20 (aktualizacja 01.06.2020, 14:30)
  • Janusz Grajcar
Wnioski o 6 000 zł można składać do 28 czerwca
Organizacje pozarządowe i grupy nieformalne z powiatu dębickiego po raz kolejny będą mogły pozyskać dotację w wysokości do 6 000 zł, na realizację projektów w ramach programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce i lokalnymi partnerami.

Wnioski będą przyjmowane do 28 czerwca 2020 r. przez funkcjonujący na terenie powiatu dębickiego Ośrodek Działaj Lokalnie - Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu. Tegoroczną edycję realizuje w partnerstwie z gminą Dębica, miastem i gminą Pilzno, gminą Żyraków oraz firmą Tikkurila Polska S.A.

Dzięki Programowi „Działaj Lokalnie” można pozyskać wsparcie dla inicjatyw i działań, które angażują lokalną społeczność wokół określonego celu i dobra wspólnego. Z uwagi na sytuację powodowaną przez epidemię Covid-19, tegoroczna edycja programu będzie nakierowana na walkę i przeciwdziałanie negatywnym skutkom wirusa.

- Okoliczności wywołane przez epidemię znacząco wpłynęły na codzienne życie mieszkańców. Uwidoczniły też wiele potrzeb i trudności, z którymi przyszło im się borykać. Chodzi o to, aby tych potrzeb i trudności wywołanych przez epidemię było coraz mniej, aby redukować je z każdym dniem, z każdym tygodniem. Temu właśnie ma służyć tegoroczna edycja „Działaj Lokalnie” - ocenia prezes Dębickiego Klubu Biznesu Zbigniew Nosal.

Szczegółowe informacje o tegorocznej edycji Programu zostaną przedstawione podczas spotkania on-line, które odbędzie się w piątek 5 czerwca 2020 r. o godz. 18:00. Podmioty, osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu, muszą zgłosić chęć uczestnictwa na adres: [email protected] - po rejestracji, przekazany zostanie odpowiedni link z adresem do telekonferencji. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami.

Więcej informacji o Programie „Działaj Lokalnie” edycja 2020 można znaleźć na stronie internetowej Dębickiego Klubu Biznesu (www.dkb.info.pl), w zakładce: Ośrodek Działaj Lokalnie - Działaj Lokalnie - Edycja 2020 (http://www.karierawdebicy.pl/dzialaj-lokalnie/konkurs-grantowy-2020/). Dodatkowe informacji o „Działaj Lokalnie” również na: http://dzialajlokalnie.pl/.

Czytaj też: Mateusz Borek rozstaje się z Polsatem

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe