Zaatakował siekierami i kamieniem. Jest w rękach policji

  • 01.06.2020, 19:04 (aktualizacja 01.06.2020, 20:22)
  • Grzegorz Król
Zaatakował siekierami i kamieniem. Jest w rękach policji
Policjanci zatrzymali podejrzanego o uszkodzenie ciała innego mężczyzny. Do zdarzenia doszło dzisiaj na ul. Kawęczyńskiej w Dębicy.

Jak informuje rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie nadkom. Marta Tabasz-Rygiel zawiadomienie o mężczyźnie z dwiema siekierami w rękach dotarło do policji około godz. 18:45.

- Na miejsce został skierowany patrol policji - dodaje nadkom. Tabasz-Rygiel.

Wysłane zostało również pogotowie ratunkowe, gdyż napastnik zaatakował innego mężczyznę. Poszkodowany z widocznymi ranami został zabrany do szpitala w Dębicy. Kilka minut po tym także napastnik był już w rękach policji. W momencie zatrzymania nie miał przy sobie siekier.

- Na obecną chwilę to wszystko, co wiadomo w sprawie. Trwają czynności z tym związane - wyjaśnia rzeczniczka policji.

Jeden ze świadków zdarzenia, z którym udało się nam porozmawiać mówi, że napastnik okładał poszkodowanego nie tylko siekierami, ale również kamieniem.

Nadkom. Marta Tabasz-Rygiel pytana o motywy działania sprawcy wyjaśnia, że mogły nimi być nieporozumienia sąsiedzkie. Więcej na ten temat w wydaniu Obserwatora Lokalnego, który do sprzedaży trafi we wtorek 9 czerwca.

Czytaj także: Kierowca cały i zdrowy, łoś też - zdjęcia

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe