Oddaj głos na Basię Moskal w kategorii Idol Środowiska

  • 02.06.2020, 08:23 (aktualizacja 02.06.2020, 08:38)
  • Janusz Grajcar
Oddaj głos na Basię Moskal w kategorii Idol Środowiska Na zdjęciu Barbara Moskal (po prawej) z mamą Katarzyną, która jest jej asystentką w zawodach strzeleckich.
Do niedzieli 7 czerwca trwa głosowanie w konkursie Idol Województwa Podkarpackiego 2020. Na poparcie w kategorii Idol Środowiska liczy Barbara Moskal.

Basia to złota medalistka Mistrzostw Świata w Strzelectwie Sportowym Osób Niewidomych i Niedowidzących 2019 oraz rekordzistka świata w strzelaniu z karabinka pneumatycznego.

Pochodzi z Żyrakowa, na co dzień trenuje w Przemyskim Klubie Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących. Odnosi zwycięstwa w licznych zawodach krajowych i międzynarodowych. Jej postawa i siła walki może stanowić doskonały przykład i inspirację dla innych osób nie tylko z niepełnosprawnością wzroku.

Żeby poprzeć jej kandydaturę wystarczy wejść na stronę http://idol.szansadlaniewidomych.org/p/9 - kliknąć w link Barbara Moskal - zagłosuj, wpisać adres e-mail, oddać głos i potwierdzić link otrzymany na maila. Głosowanie jest bezpłatne, jednak aby głos został doliczony, trzeba potwierdzić link otrzymany w mailu.

O sukcesach Barbary Moskal czytaj TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

Czytaj też: Na basen w Dębicy już od soboty

 

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe