W sobotę na Rynku zbierać będą podpisy

  • 03.06.2020, 13:03 (aktualizacja 03.06.2020, 15:19)
  • Tomasz Ratuszniak
W sobotę na Rynku zbierać będą podpisy Działacze Koalicji Obywatelskiej w lutym zbierali podpisy pod kandydaturą Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.
Marszałek Sejmu Elżbieta Witek ogłosiła dziś, że wybory prezydenckie odbędą się 28 czerwca. W związku z tym lokalni działacze Koalicji Obywatelskiej rozpoczynają zbiórkę podpisów pod listą poparcia Rafała Trzaskowskiego jako kandydata na urząd Prezydenta RP.

- Mamy bardzo mało czasu, bo 100 000 podpisów w całej Polsce musimy zebrać do 10 czerwca. Ale damy radę, bo np. w Dębicy zainteresowanie jest ogromne - przekonuje Krzysztof Lipczyński, szef powiatowych struktur PO.
W Dębicy lokalni działacze zbierać je będą w sobotę 6 czerwca na Rynku. Na listach podpisać się będzie można od godz. 10:00 do 14:00.

Przeczytaj również: W poniedziałek protest pod sądem

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
przechodzień
przechodzień 06.06.2020, 10:32
Idźcie Państwo gdzie indziej zbierać te podpisy bo cały rynek zablokowany i nie ma jak przejść na drugą stronę.
Quo123
Quo123 05.06.2020, 22:08
Rafał Trzaskowski musi wygrać z Dudą, który jest tylko "Długopisem" podpisującym każdą ustawę.Rafał Trzaskowski to najlepszy kandydat.
tot
tot 05.06.2020, 10:48
Wy tam w tej jedynej słusznej partii to tak naprawdę niezłą komunę macie w głowach... Niby czemu ktokolwiek miałby w legalny sposób nie zbierać w Dębicy podpisów?
xxx
xxx 05.06.2020, 10:06
glosujemy na Andrzeja DUDE!!!
jolka
jolka 04.06.2020, 21:54
oczywiście że podpisuję z rodziną i sąsiadami przyjeżdżamy
Prawo
Prawo 04.06.2020, 19:20
" Małgorzatę Kidawę Błońską 2020 " z banerami rozmontujcie może pierwej.
Pyretta Blaze
Pyretta Blaze 04.06.2020, 19:00
Elektorat o mentalności wiejskiej i małomiasteczkowej będzie głosował na Dudę, bo łatwo łyka jego obietnice bez pokrycia, nie zastanawiając się jak i kto te obietnice sfinansuje. Wystarczy, że Duda powie "Ja wam dałem, a oni wam odbiorą". Natomiast ludzie myślący, którzy potrafią liczyć i wiedzą, że pieniądze nie spadają z drzew, jak liście jesienią - zagłosują na Trzaskowskiego.
pytający
pytający 04.06.2020, 14:14
Działacze PO zdecydujcie się wreszcie,gdzie będą zbierane podpisy poparcia,na Rynku ,na parkingu przy Galerii Dębickiej,czy w obu tych miejscach.
Polak
Polak 04.06.2020, 18:37
Nawet w tym mieście nie zbierajcie podpisów , nie chcemy PO
odpowiadający
odpowiadający 04.06.2020, 16:51
To bez znaczenia , bo podpisów będzie dokładnie tyle ilu zbierających.
pl
pl 04.06.2020, 13:27
glosujemy na Andrzeja Dude!!! i nic i nigdy tego nie zmieni!!
Abisyńczyk Kunta Kinte
Abisyńczyk Kunta Kinte 04.06.2020, 17:36
A ja ciągle na cesarza Haile Selassie
Polak
Polak 04.06.2020, 16:18
Kolejny udany , już kiedyś kobieta w Dębicy zbierała na Dudę i się przejechała :D
00
00 04.06.2020, 11:47
Nigdy nie oddam głosu
racja
racja 04.06.2020, 22:00
zachowaj go dla siebie -)
On
On 04.06.2020, 10:56
Nigdy na niego nie oddam głosu , jak i na pis
Jolka
Jolka 04.06.2020, 21:57
ale podpis możesz złożyć
Polak
Polak 04.06.2020, 18:38
Pis nas wystarczająco okradł przez niego marnie się zarabia bo składki wysokie , PO będzie takie same
Romek
Romek 04.06.2020, 00:16
Pożyjemy, zobaczymy. Wybory prezydenckie są dość specyficzne, nie zawsze faworyt wygrywa, zwłaszcza jeśli mamy drugą turę. Jakby wybory były w maju to Duda wygrałby pewnie nawet w pierwszej turze. Ale fikołki Gowina być może załatwią Andrzejowi trochę inne miejsce w historii niż on sam by sobie życzył...
Yery
Yery 03.06.2020, 21:40
a na mój nie
Pablito
Pablito 03.06.2020, 20:50
To ogromne zainteresowanie pan Lipczyński zbadał w 12-osobowym kole dębickiej PO?
Krzysiek
Krzysiek 06.06.2020, 18:18
Mateusz masz stare dane :)
Pablito
Pablito 06.06.2020, 20:15
A to jest Was mniej jeszcze? Paweł jestem, kiedyś dawniej nawet w kole PO byłem :)
xan
xan 06.06.2020, 13:03
A jak zbiorą więcej niż 12 podpisów to będziesz miał odwagę publicznie przyznać się do błędu?
Pablito
Pablito 06.06.2020, 18:11
Między 12 osobami a ogronym zainteresowaniem jest bardzo dużo możliwości zanim będzie można powiedzieć o ogromym zainteresowaniu. A to towarzystwo już wiele razy zawyżało czy to frekwencję na sądowych spędach czy inne wyliczenia.
xerx
xerx 03.06.2020, 17:40
Możecie liczyć na mój podpis.
Janek
Janek 04.06.2020, 07:40
Brawo TY!

Pozostałe