Śmietnik? Tak powinien wyglądać! - zdjęcia

  • 04.06.2020, 11:39 (aktualizacja 04.06.2020, 12:08)
  • Tomasz Ratuszniak
Śmietnik? Tak powinien wyglądać! - zdjęcia
Wiata śmietnikowa rzadko komu kojarzy się z czymś przyjemnym. Szczególnie, że część z tych w naszym mieście to zniszczone budy obok których walają się śmieci. No chyba, że chodzi o wiatę obok bloku przy Strumskiego 12. Na tę aż przyjemnie popatrzeć.

Z daleka budynek obrośnięty bluszczem wygląda raczej jak altana. Tylko stojące obok niego pojemniki na segregowane śmieci sugerują, że może być inaczej. Wrażenie robią też zasadzone obok niego krzewy.
- To jest najstarszy blok w naszej spółdzielni.Tam mieszkają starsi ludzie, którzy o to dbają i dzięki temu zawsze wygrywają w konkursach ogródków przyblokowych. A za pieniądze z nagród robią sobie np. nowe nasadzenia. Co ciekawe młodzi, którzy się tam wprowadzają też idą w ich ślady - mówi Stanisław Olszewski, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej, który liczy, że mieszkańcy innych bloków wezmą przykład z tych ze Strumskiego 12. 

Przeczytaj również: Kupiłeś ten produkt? Wyrzuć go!

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Miś Yogi
Miś Yogi 05.06.2020, 09:31
To już wiem czemu śmieci takie drogie
Lucyna mieszkanka bloku
Lucyna mieszkanka bloku 04.06.2020, 22:32
Dziękujemy za uznanie, autor tego artykułu powinien potrudzić się o informacje kto jest autorem zmiany wizerunku przyblokowało śmietnika. Byłaby to ogromna satysfakcja dla tej osoby.
Anna
Anna 04.06.2020, 12:58
A spółdzielnia ma spokój i nie robi nic. Przy czym czynsz kosmiczny.

Pozostałe