Dębicki #hot16challenge2 - Dominika Migoń odpowiedziała. I to jak!

  • 04.06.2020, 13:46 (aktualizacja 06.06.2020, 12:39)
  • Tomasz Ratuszniak
Dębicki #hot16challenge2 - Dominika Migoń odpowiedziała. I to jak!
Dominika Migoń, instruktorka teatralna Miejskiego Ośrodka Kultury do #hot16challenge2 nominowana została przez Jana Borka, dyrektora tej instytucji. Nominację tę, jak twierdzi, potraktowała jako wyzwanie, ale i polecenie służbowe. I wywiązała się z niego znakomicie.

- To że nie umiem śpiewać, ani rapować wiedzą wszyscy, którzy mnie znają. Wiedzą też, że moje umiejętności pisarskie nie są na tyle godne, żeby się nimi chwalić. W mojej pracy, moje myśli staram się przekazywać za pomocą dobrej literatury, poezji, obrazów, ukrytych znaczeń. Tak będzie i tym razem. Po mojemu - napisała na facebooku.
Tekst to kompilacja wierszy: Marcina Świetlickiego, Piotra Jaska i Krystyny Miłobędzkiej. Za muzykę odpowiada Piotr Madura. Dominika Migoń nie nominowała nikogo za to zaprosiła wszystkich do wsparcia akcji: www.siepomaga.pl/hot16challenge

Zobacz również: Dębicki hot16challenge2 - Jana Borka przekaz z fotela - video

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe