Teraz Olszynowa, później Słoneczna i Staszica

  • 04.06.2020, 14:32 (aktualizacja 04.06.2020, 14:50)
  • Tomasz Ratuszniak
Teraz Olszynowa, później Słoneczna i Staszica fot. Urząd Miejski w Dębicy.
Trwa remont ul. Olszynowej, którego finał zaplanowany jest na koniec czerwca. W najbliższym czasie miasto chce również położyć asfalt na ul. Słonecznej oraz naprawić chodnik przy ul. Staszica.

Przy Olszynowej trwają obecnie prace brukarskie, które mają zakończyć się do 10 czerwca. Jednak remont przewiduje również położenie nawierzchni asfaltowej, która gotowa ma być na koniec miesiąca. Nową nawierzchnię asfaltową zyska też ul. Słoneczna. Nowy dywanik ma zostać położony od ul. Słonecznej do wjazdu do Komendy Powiatowej Policji przy ul.Brzegowej. Przy ul. Staszica wyremontowany zostanie chodnik.
- Za powstałe utrudnienia w ruchu drogowym i pieszym przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość - piszą urzędnicy na profilu miasta. 

Przeczytaj również: Śmietnik? Tak powinien wyglądać! - zdjęcia

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Grg
Grg 06.06.2020, 19:51
A co z chodnikiem wzdłuż ulicy Strumskiego? To nie jest nie wiadomo jak długi odcinek, a jak nie było remontu tak nie ma, a to wszystko bo jeden z bloków nie zgodził się na przejazd samochodów dostawczych koło swojego bloku (bo nabywca chciał mieć "na bliższe" sprawa z tego co mi wiadomo miała rodzaj sądowy, a nabywca to prawdopodobnie znajomy p. burmistrza) no i chodnik niestety prawdopodobnie z tego powodu nie został zrobiony a miał być. Czekamy na następne wybory.
debicki
debicki 05.06.2020, 08:56
Dębiczanie, sami dokonaliście wyboru w głosowaniu
Szaman
Szaman 05.06.2020, 07:38
Panie Tomaszu, co Pan miał na myśli pisząc?:
Nową nawierzchnię asfaltową zyska też ul. Słoneczna. Nowy dywanik ma zostać położony od ul. Słonecznej do wjazdu do Komendy Powiatowej Policji przy ul.Brzegowej.
Wszyscy doskonale wiemy, że ulica Słoneczna jest dość długą ulicą, która biegnie od ul. Kościuszki do al Jana Pawła II, ale Pana wpis nic nie wyjaśnia. Nowy dywanik może zostać położony na (a nie od) ulicy Słonecznej skoro remont dotyczy ulicy Słonecznej. Jakby Pan przeczytał przed publikacją to by nie było takiego byka.
Jak
Jak 05.06.2020, 06:07
"Nową nawierzchnię asfaltową zyska też ul. Słoneczna. Nowy dywanik ma zostać położony od ul. Słonecznej do wjazdu do Komendy Powiatowej Policji przy ul.Brzegowej".???
Ak
Ak 04.06.2020, 23:01
Krasickiego (pomiędzy szpitalem a os. Matejki) to tylko 500m ale tam od 10 lat kładzie się tylko łaty na łatach. Żenujące
Misiek
Misiek 04.06.2020, 21:48
Piotrek jak ktoś z rodziny pana burmistrza sie ktoś wprowadzi na razie ma nas w czterech literach
Piotrek
Piotrek 04.06.2020, 15:53
A kiedy nowy asfalt na chyba najbardziej dziurawej ulicy w Dębicy, czyli Sienkiewicza?
Paweł
Paweł 05.06.2020, 11:11
O ulicę Sienkiewicza należałoby się zapytać radnych z PIS, którzy przesunęli sobie środki między innymi na ulicę Fredry.
Pit
Pit 05.06.2020, 15:05
To w tamtym roku było koleś. A i tak nie przesunięto całości tylko część dzięki czemu chodniki tam zrobiono rok temu. Teraz czeka asfalt.
Paweł
Paweł 05.06.2020, 21:16
Koleś nie bredź. Jak pis chce spełniać na siłę swoje obietnice wyborcze to niech dadzą coś ze swojej kasy. A nie wiecznie na krzywy r.j,
Misiek
Misiek 04.06.2020, 15:41
Aż nie chce mi się wierzyć że tak bezczelnie może postępować ulica Sienkiewicza wygląda jak tor przeszkód od lat ale tak jak komentarz inny remont najważniejszy w swoim sąsiedztwie a plebs niech robi co chce . Mam nadzieje że to ostatnia kadencja
Jam
Jam 04.06.2020, 14:58
No tak, burmistrz zaczął remonty od swojego sąsiedztwa... Wstydu nie ma.
Andrzej
Andrzej 04.06.2020, 20:39
'Zaczął' od swojego sąsiedztwa? Przecież on jest burmistrzem od 6 lat. Gdyby zaczął te remontu w 2014 to można byłoby tak powiedzieć.
Jam
Jam 05.06.2020, 08:23
W tym roku bieda w budżecie, kasuje ludziom budżet obywatelski, tyle dróg bardziej uczęszczanych do zrobienia a ten robi akurat teraz u siebie? Nie broni się to w żaden sposób...
-jam
-jam 05.06.2020, 18:21
A właśnie, że się broni. Skoro nie stać miasta na dłuższe ulice to można zrobić kilka krótszych. tyle w temacie.
Jam
Jam 05.06.2020, 19:58
Jak Szewczyk wywalił z 10 baniek na Kwiatkowskiego to nie dziwota, że brakuje na resztę miasta. A krótkich ulic wymagających prac jest całe multum.

Pozostałe