Miasto otworzy place zabaw

  • 05.06.2020, 12:28
  • Grzegorz Król
Miasto otworzy place zabaw
Urząd Miejski w Dębicy poinformował, że od dzisiaj będzie można korzystać z miejskich placów zabaw.

- Pragniemy poinformować, że w związku ze znoszeniem ograniczeń dotyczących pandemii koronawirusa od piątku 5 czerwca od godz. 15:00 place zabaw na terenie miasta Dębicy zostaną ponownie otwarte - czytamy w komunikacie.

Wcześniej wszystkie place będą zdezynfekowane, a piasek w piaskownicach zostanie wymieniony. Na placu trzeba będzie zachować ostrożność - przed wejściem należy zdezynfekować ręce, obowiązywał będzie również dwumetrowy dystans od innych osób, a rodzice i opiekunowie dzieci są proszeni o zakrywanie nosa oraz ust, używając w tym celu np. maseczki.

- W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców, place zabaw będą stale dezynfekowane - informuje urząd.

Place zabaw będące w zarządzie miasta znajdują się: w Parku Jordana przy ul. Strumskiego (plac zabaw+teren przyległy), na Osiedlu Matejki, na ul. Jana III Sobieskiego, Sienkiewicza, Cmentarnej, Świętosława, Łysogórskiej, 23 Sierpnia, na Osiedlu Metalowiec, na ul. Wagnera, Gajowej i Wielopolskiej. Uruchomione zostaną także te przy Szkole Podstawowej nr 8 (ul. Wielopolska), przy Szkole Podstawowej nr 2 (ul. Ogrodowa), przy Przedszkolu Miejskim nr 6 (os. Matejki), przy Przedszkolu Miejskim nr 8 (ul. 3 Maja).

- Bardzo prosimy o zachowanie ostrożności i zapoznanie się z ZASADAMI korzystania z placów zabaw - apeluje Urząd Miejski w Dębicy.

Czytaj także: #gaszynchallange dotarł do powiatu - film

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe