Prawie 1,5 tysiąca podpisów na Rafała Trzaskowskiego

  • 06.06.2020, 20:21 (aktualizacja 06.06.2020, 22:46)
  • Grzegorz Król
Prawie 1,5 tysiąca podpisów na Rafała Trzaskowskiego
Blisko 1,5 tysiąca podpisów pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego zebrali lokalni działacze Koalicji Obywatelskiej.

- Wynik bardzo dobry, jestem pod wrażeniem, dziękuję wszystkim za przyjście na Rynek - mówi szef powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej oraz członek sztabu wojewódzkiego Rafała Trzaskowskiego Krzysztof Lipczyński.

Dodaje, że udało się zebrać 1428 podpisów, z czego większość (1218) dzisiaj w Rynku. A na tym nie koniec, bo już jutro znów będą zbierane.

- W Rynku będziemy od godz. 11 do 13 - mówi Krzysztof Lipczyński.

Do tego spływają kolejne listy, które mieszkańcy zabierali ze sobą, by zebrać podpisy osób, które nie mogły przyjść do Rynku. Jutro w centrum oprócz Krzysztofa Lipczyńskiego pojawi się także były poseł Zdzisław Gawlik.

Czytaj także: Szymon Hołownia przyjedzie do Dębicy

Grzegorz Król

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (42)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ui
ui 08.06.2020, 18:05
Andrzej DUDA!!!!!! Prezydentem RP!!!!!!!
Anonim
Anonim 08.06.2020, 10:46
PiS znowu przekazuję bonem turystycznym 500 plus to normalnie pracujący ludzie już nie będą mieć żadnej pomocy i nie będą sobie mogły nigdzie pojechać zarobki też są obniżone i redukcję etatów podkarpacie jest jednym z biedniejszych województw pod względem zarobków nie mówiąc już o transporcie publicznym w gminie debica
we
we 08.06.2020, 08:10
Andrzej Duda!!! prezydentem Wszystkich Polakow!!!
Antek
Antek 08.06.2020, 10:06
Zapomniałeś wziąć tabletki, czy paliłeś znowu te zioła.
###
### 08.06.2020, 10:02
Chyba go nie słyszałeś. Przecież zawsze różnicuje społeczeństwo mówiąc " my i oni". Więc chyba jednak nie wszystkich.
O.O
O.O 07.06.2020, 18:54
Co ja "pacze" :| Dębica i podpisuje na niego? Gdzie tu uczciwość, religia? Syn nie przystępujący do 1 Komunii Św? W jakimś to artykule - "Rafał Trzaskowski zapytany o poglądy religijne odpowiada prosto i precyzyjnie: "Wierzę w Boga Spinozy" to teraz poczytajcie sobie. A druga kwestia co z 13 emeryturą, co z 500+, związki homo-niewiadomo na TAK? Super. Na szczęście to tylko głupie nic nie wynikające z tego podpisy. Ciekawe ile "poważny człowiek" - Szymon Hołownia zbierze. xD
Pyretta Blaze
Pyretta Blaze 08.06.2020, 10:12
O.O - chyba naoglądałeś się TVPiS.
Przystępowanie do komunii nie jest obowiązkiem - nie jesteśmy krajem wyznaniowym. Tym bardziej, że dzisiaj sakrament 1 komunii to już tylko rytuał, dla większości do niej przystępujących nie mający z wiarą nic wspólnego ( ważne jest w tym tylko wystawne przyjęcie i prezenty). A odnośnie poglądów religijnych kandydata, to powtarzasz wyrwany z kontekstu fragment wypowiedzi, powielany i wygodny dla pisiorów. Podpisy, jak twierdzisz "głupie i nic nie znaczące" są dokładnie takie same, jak na twojego Dudę. I z uczciwością i religią nie ma to nic wspólnego.
Ten Twój wpis świadczy tylko o Twojej małości i prostocie.
mamałyga
mamałyga 08.06.2020, 21:16
I komunia nie jest sakramentem.
Bez żadnego trybu
Bez żadnego trybu 07.06.2020, 21:20
Poziom tego wpisu jest tak żenujący, że to albo troll pisowski albo wyborca Pisu pogodzony z porażką, którym targają wielkie emocje
Chamska hołota
Chamska hołota 08.06.2020, 03:53
Tego się nie da skomentować. Ale jeżeli ktoś zasysa emitowany przez - podobno niezależną tvpis - hejt sterowany przez rozwodnika, który bezczelnie i arogancko przyjmuje Komunię Św., trudno się dziwić.
Pyretta Blaze
Pyretta Blaze 07.06.2020, 20:01
Napisz, co brałeś. Też chcę mieć takie odloty.
ip
ip 07.06.2020, 14:26
psy i koty tez byly liczone!
chodowca
chodowca 08.06.2020, 11:27
Pis-ki nie.Tylko kotki.
Pani K.
Pani K. 08.06.2020, 08:02
Tak, kot Kaczyńskiego, z racji swej rangi, nawet 2 razy. Podpisał też Adrian, tradycyjnie.
Widzę, że stresik zapanował w szeregach pis, stąd te złośliwe komentarze ;)
Baba Jaga
Baba Jaga 07.06.2020, 16:47
Kot z Twojej głowy nawet dwukrotnie.
Jul
Jul 07.06.2020, 16:38
I trolle patrząc na jednego ze zbierających podpisy - ma ich sporą gromadkę.
Iga
Iga 08.06.2020, 14:07
Jak to? Mateusz tez zbierał?
Rafał
Rafał 06.06.2020, 23:13
Gratuluje! Byłem dziś pół godziny na rynku i widziałem jak ludzie przychodzili tylko po to, żeby podpisać. Nikt nikogo nie musiał namawiać.
Xan
Xan 06.06.2020, 22:56
Zgłosi się teraz ten odważny, który twierdził, że podpisze się tylko lokalna PO w liczbie 12 osób?
debiczanin
debiczanin 06.06.2020, 22:38
1,5tys dla teczowego rafalka? Wstyd
porachowałem
porachowałem 07.06.2020, 17:39
tysiąc / pięćset / sto / dziewięćset ?
Luis de Funes
Luis de Funes 07.06.2020, 16:42
Lepszy tęczowy Rafałek niż błazeńska kukiełka na palcu uzurpatora.
Zdzisław
Zdzisław 06.06.2020, 22:26
Panu Gawlikowi już podziękowaliśmy w ostatnich wyborach. Po tej porażce powinien się wycofać z polityki i dać pole do popisu młodszym👍
Wierny Sługa Eli Ł.
Wierny Sługa Eli Ł. 07.06.2020, 10:56
W tej platformie to nawet wewnętrzne wojenki toczą publicznie.
Józiu
Józiu 07.06.2020, 15:47
Jakie wojenki? Bo to ciekawe?
ksero
ksero 06.06.2020, 20:55
Patrząc po zdjęciach to te 1428 to chyba po skserowaniu tych list kilkanaście razy wyszło :)
Xan
Xan 06.06.2020, 22:57
Nie - ja byłem złożyć podpis może przez 2 minuty. W tym czasie podpisało się ok. 20 osób. Jest ból?
Jolka Rosiak
Jolka Rosiak 08.06.2020, 11:29
będzie
@
@ 06.06.2020, 21:54
Co, boli?
ksero
ksero 07.06.2020, 08:52
Raczej śmieszy. Poci się Platforma żeby 100 tys. podpisów uciułać i robi z tego aj waj.
#
# 07.06.2020, 13:26
Zazdrosny? Poproś Adriana, żeby nakrzyczał!
Tyyy
Tyyy 07.06.2020, 11:06
Nikt się nie poci. 100tys już zebrane. Ciekaw jestem kiedy w Dębicy zbierano podpisy za Adrianem...
efka
efka 08.06.2020, 23:08
Zbierali, ale zaczepiali wszystkich przechodzących na chodniku, to było nękanie.
dew
dew 07.06.2020, 10:45
Nie poci się, bo 100 tys. podpisów zebrali w samej Warszawie.
kik
kik 06.06.2020, 20:49
Jeśli te podpisy liczył ten co ludzi pod sądem ostatnio to pewno jest tego 3x mniej.
Złośliwa
Złośliwa 07.06.2020, 20:03
Tak, ten sam. A przyjechał elektrycznym samochodem obiecanym w poprzedniej kampanii Adriana.
Błazen i kukiełka
Błazen i kukiełka 07.06.2020, 16:40
Ten sam, co wyliczył np. 8 tys. kwoty wolnej od podatku. Plus oczko wodne.
tłejn
tłejn 06.06.2020, 23:13
Soros podrzucił listy. Tak sobie tłumaczcie.
Kiedy w końcu będzie raport smoleński
Kiedy w końcu będzie raport smoleński 07.06.2020, 16:45
Soros już podrzucił jednego z metra ciętego, ale się niestety wymknął spod kontroli. I kozaczy.
Dębiczanin
Dębiczanin 06.06.2020, 20:45
Tylko nie Trzaskowski ludzie ogarnijcie się PO zawsze będzie wojnę miało z PIS i to się nigdy nie skończy . Głosujcie na Hołownię
Pytko
Pytko 08.06.2020, 11:32
dlaczego?
###
### 06.06.2020, 21:54
Głosuj na kogo chcesz.

Pozostałe