Tatry z Róży? Proszę bardzo!

  • 06.06.2020, 22:49 (aktualizacja 06.06.2020, 23:11)
  • Grzegorz Król
Tatry z Róży? Proszę bardzo!
- Widok Tatr z Róży dobry dzień wróży - napisał na swoim profilu Damian Kuciemba, młody fotograf z tej miejscowości. Kolejny raz uwiecznił Tatry widziane z naszego powiatu, ale tym razem nie musiał nigdzie wyjeżdżać. A i pora zupełnie inna.

Damian Kuciemba już wcześniej przesyłał nam swoje fotografie. Również najwyższych gór w Polsce uchwyconych z powiatu dębickiego. Jedno z nich, z zachodem słońca i Tatrami w tle publikowaliśmy TUTAJ. Powstało 22 lutego, o godzinie 16:50.

- Mimo sporej odległości, przy odpowiednich warunkach pogodowych, mamy możliwość zobaczyć taki widok. Dlatego warto na wieczorne spacery zabierać ze sobą aparat - mówił wtedy Damian Kuciemba.

Teraz okazuje się, że aparat warto mieć pod ręką również wcześnie rano, bo i wtedy naszym oczom mogą ukazać się takie widoki, jak możecie Państwo zobaczyć poniżej. Zdjęcie zostało wykonane dzisiaj (6 czerwca).

Czytaj także: #gaszynchallenge dotarł do powiatu - film

Grzegorz Król

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dębiczanin
dębiczanin 08.06.2020, 00:11
wystarczy mniejsza emisja spalin przez największego wroga naszej planety i wszystko wraca do normy

Pozostałe