O Działaj Lokalnie w trybie on-line

  • 09.06.2020, 08:14
  • Janusz Grajcar
O Działaj Lokalnie w trybie on-line Jacek Podlasek (u góry po lewej) z Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Pilźnieńskiej, w rozmowie z członkami zespołu Działaj Lokalnie - Pawłem Werbowym (u góry po prawej), Pawłem Ochabem (na dole po lewej) i Michałem Podrazikiem (na dole po prawej). Screenshot ze spotkania on-line.
W piątek 5 czerwca, krótko przed godz. 19:00, zakończyło się spotkanie informacyjne dla stowarzyszeń, grup nieformalnych i wszystkich zainteresowanych tegoroczną edycją Programu Działaj Lokalnie. Trwało blisko godzinę i tym razem miało formę inną niż dotychczas, jako że odbyło się w trybie on-line.

W dobie epidemii Covid-19 spotkania, rozmowy czy też inne aktywności w formie zdalnej stały się już chyba codziennością. Ma to oczywiście swoje minusy, ale nie brak także plusów. Duża grupa osób może się spotkać, wymieniać myśli, dyskutować, siedząc wygodnie w fotelu we własnym domu, bądź też w innym dogodnym miejscu.

Sytuacja powodowana przez epidemię wpłynęła także na tegoroczną edycję Programu Działaj Lokalnie. W tym roku będzie on nakierowany na walkę z Covid-19 i przeciwdziałanie negatywnym skutkom epidemii. W dużej mierze temu tematowi poświęcone było piątkowe spotkanie informacyjne. Uczestnicy spotkania mogli zapoznać się z tegorocznym regulaminem Programu (dostępnym także na: http://www.karierawdebicy.pl/dzialaj-lokalnie/konkurs-grantowy-2020/), który zawiera m.in. zapisy mówiące o tym jak postrzegać walkę i przeciwdziałanie negatywnym skutkom Covid-19, oraz na czym powinny koncentrować się tegoroczne projekty Działaj Lokalnie.

Piątkowe spotkanie pociągnęło za sobą cenną wymianę myśli i spostrzeżeń. Ważne, aby w czasach epidemii pomysły na to, jak z nią walczyć i jak przeciwdziałać jej negatywnym skutkom powstawały i były wcielane w życie. Temu właśnie ma służyć tegoroczna edycja Programu Działaj Lokalnie, realizowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności i Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, za pośrednictwem Stowarzyszenia Dębicki Klub Biznesu – Ośrodka Działaj Lokalnie w powiecie dębickim – wspólnie z lokalnymi Partnerami: Gminą Dębica, Miastem i Gminą Pilzno, Gminą Żyraków oraz firmą Tikkurila Polska S.A.

Więcej informacji o tegorocznej edycji Programu można znaleźć na stronie Dębickiego Klubu Biznesu: http://www.karierawdebicy.pl/, a także na: http://dzialajlokalnie.pl/.

Czytaj także: Wnioski o 6 000 zł można składać do 28 czerwca

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe