Kino Kosmos zaprasza!

  • 12.06.2020, 11:02
  • Artur Barwacz
Kino Kosmos zaprasza! filmweb.pl
Trzy ciekawe filmy: "Naprzód" (dla dzieci), "Sala Samobójców. Hejter" i "Wszystko dla mojej matki" (w cyklu Wtorek z dobrym kinem).

12, 13, 14, 17 czerwca, godz. 16.30
NAPRZÓD (Onward)

2D dubbing, prod. USA / 2020 /od lat: b.o.
animacja /102 min. 
bilety: 15 zł, 13 zł – ulg.

12, 13, 14, 17 czerwca, godz. 19.15
16 czerwca godz. 20.00

SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER
2D, prod. Polska /2020
thriller/ 130 min. / od lat: 15
bilety: 15 zł, 13 zł – ulg.

WTOREK z DOBRYM KINEM
16 czerwca godz. 17.00
WSZYSTKO DLA MOJEJ MATKI

2D, prod.  Polska / 2020 
dramat /103 min. /od lat: 15
bilet: 12 zł 

 

Informujemy, że będą obowiązywać szczególne zasady sanitarne m.in.: ograniczona ilość widzów (maksymalnie połowa miejsc na sali kinowej), dezynfekcja rąk, noszenie maseczek, zakaz spożywania napojów i innych produktów spożywczych.

Ze względu na pandemię trzeba pamiętać o następujących zasadach:

1. Wprowadza się zakaz przebywania w obiekcie osób z niepokojącymi objawami choroby zakaźnej, po kontakcie z osobą chorą, zakażoną, izolowaną lub poddaną kwarantannie. 
2. Przed wejściem do budynku DKiK „Kosmos” należy obowiązkowo zdezynfekować ręce.
3. Każda osoba przebywająca w budynku jest zobowiązana do zachowania 2-metrowego dystansu odległości.
4. Wszystkie osoby obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust (również w trakcie seansu filmowego), higiena dróg oddechowych (podczas kaszlu i kichania należy zakryć usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką, a następnie jak najszybciej wyrzucić chusteczkę do zamkniętego kosza i umyć ręce).
5. W pobliżu sali kinowej zostaną zapewnione kosze przeznaczone wyłącznie na zużyte środki ochrony indywidualnej.
6. Na sali kinowej może przebywać ograniczona ilość osób. Widzowie zajmują co drugie miejsce i w co drugim rzędzie w celu zapewnienia dystansu przestrzennego.
7. Podczas seansu obowiązuje zakaz jedzenia i picia.
8. Szatnia pozostaje zamknięta do odwołania.
9. Prosimy o przestrzeganie znajdujących się na terenie budynku instrukcji sanitarnohigienicznych dotyczących mycia rąk, zdejmowania i zakładania maseczki, a przy dozownikach z płynem do dezynfekcji- także instrukcji dezynfekcji rąk. 
10. Osoba o niepokojących objawach, u której stan choroby ujawni się podczas przebywania na terenie budynku, powinna niezwłocznie powiadomić o tym fakcie pracownika DKiK „Kosmos”, odizolować się od wszystkich w pomieszczeniu pełniącym rolę izolatorium oraz natychmiast skontaktować się ze stacją sanitarno-epidemiologiczną (tel. 603 708 770), a w przypadku nasilających się objawów zadzwonić pod numer alarmowy 112 lub zgłosić się bezpośrednio do najbliższego oddziału zakaźnego (tel. 14 680 83 87).
11. W okresie przejściowym wyświetlane będą filmy w formacie 2d.
12. Prosimy o dokonywanie płatności przy użyciu kart płatniczych oraz korzystania z zakupu internetowego biletów na stronie www.kosmos.mokdebica.pl

Obowiązek zachowania jednego wolnego miejsca między widzami nie dotyczy:
a) widza, który uczestniczy w pokazie z dzieckiem poniżej 13. roku życia,
b) widza, który uczestniczy w pokazie z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie,
c) osób wspólnie zamieszkujących lub pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym.
 

Artur Barwacz

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe