Giełdy i jarmarki zawieszone

  • 15.06.2020, 10:31 (aktualizacja 15.06.2020, 11:26)
  • Grzegorz Król
Giełdy i jarmarki zawieszone
Czerwiec był kolejnym miesiącem bez Dembickiej Giełdy Staroci. Podobnie będzie także w lipcu i sierpniu o czym poinformował Urząd Miejski w Dębicy.

Pełny komunikat UM w Dębicy brzmi: 

"Burmistrz Miasta Dębicy informuje wystawców i mieszkańców naszego miasta i regionu, że w okresie wakacyjnym tj. w miesiącach czerwiec, lipiec, sierpień 2020 roku cykliczna impreza pn. Jarmark Twórczości Ludowej i Rękodzieła oraz Dembicka Giełda Staroci nie będą organizowane. Jednocześnie informujemy, że planowana jest kontynuacja w/w imprez w okresie od września do grudnia 2020 roku, w każdą drugą sobotę miesiąca na dębickim Rynku. Rezerwacji należy dokonywać  telefonicznie lub e-mailowo: Biuro Współpracy z Przedsiębiorcami Urzędu Miejskiego w Dębicy tel. (14) 68 38 212, [email protected], [email protected]".

Jak tłumaczy wiceburmistrz Jerzy Sieradzki przerwa spowodowana jest pandemią koronawirusa. Do Dębicy przyjeżdżali handlarze z różnych stron kraju, także ze Śląska, gdzie obecnie znajduje się największe ognisko koronawirusa w Polsce.

- Mieliśmy handlarzy z Radomia, Zamościa, ale i z Opola. Myślę, że świat się nie zawali, nie jest to wydarzenie pierwszej potrzeby, ale po wakacjach mam nadzieję, że wrócimy do tych imprez, bo cieszą się dużą popularnością - mówi Jerzy Sieradzki.

Czytaj także: Zakażonych 10 kobiet i 4 mężczyzn

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe