Uważaj! W tym piwie może być szkło!

  • 15.06.2020, 21:43
  • Tomasz Ratuszniak
Uważaj! W tym piwie może być szkło!
Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed spożywaniem piwa niefiltrowanego Miłosław. W jednej z jego partii mogą znajdować się fragmenty szkła.

Chodzi o partię piwa Miłosław niefiltrowane w butelkach 0,5 l z datą trwałości do 28 listopada 2020. Browar Fortuna, który jest jego producentem, podjął decyzję o wycofaniu z rynku i od konsumentów całej przedmiotowej partii produktu.Na stronie internetowe spółki pojawił się komunikat w tej sprawie. Ponadto producent współpracuje z podmiotami sprzedającymi wskazaną partię w celu jej wycofania, wyjaśnia także przyczynę zdarzenia. Proces wycofywania monitoruje Państwowa Inspekcja Sanitarna. Piwo można zwrócić do sklepu w którym zostało zakupione.

Przeczytaj również:Masz ten produkt? Jego zjedzenie może grozić sepsą

 

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
olo
olo 16.06.2020, 11:33
A kto to tu kupuje? To nisza. Tłuszcza "woli" piwa z zagranicznych koncernów.

Pozostałe