Rafał Trzaskowski przyjedzie do Zawady i Dębicy

  • 22.06.2020, 13:39 (aktualizacja 24.06.2020, 15:27)
  • Grzegorz Król
Rafał Trzaskowski przyjedzie do Zawady i Dębicy
W środę powiat dębicki odwiedzi kandydat na prezydenta Rafał Trzaskowski. Przedstawiciel Koalicji Obywatelskiej najpierw pojedzie do Zawady.

Tam, o godz. 12 rozpocznie się spotkanie z załogą zakładu Hutchinson, skąd Rafał Trzaskowski przyjedzie do Dębicy. W Rynku, o godz. 13 rozpocznie się otwarte spotkanie z mieszkańcami, choć do końca nie było ono pewne. Po przemówieniu kandydat weźmie udział w konferencji prasowej z samorządowcami powiatu dębickiego.

Rafał Trzaskowski będzie drugim kandydatem w zbliżających się wyborach, który przyjedzie do powiatu dębickiego. Jako pierwszy w trwającej kampanii wyborczej zrobił to Szymon Hołownia, który swoim kamperem zajechał na Rynek w niedzielę 7 czerwca. Nadal nie ma informacji, by prezydent Andrzej Duda planował wizytę w Dębicy. Przed pierwszą turą jest to już praktycznie niemożliwe. Póki co jest jedynym prezydentem, który do Dębicy nie przyjechał w trakcie pełnienia urzędu (nie licząc Wojciecha Jaruzelskiego).

Czytaj także: Radni PiS wydali oświadczenie. Chodzi o miejski budżet

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (46)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ana
Ana 24.06.2020, 11:42
Ja chętnie posłucham co ma do powiedzenia. Wykształcony, samodzielny, obyty w świecie człowiek i takiego prezydenta właśnie nam potrzeba.
Obuty
Obuty 24.06.2020, 13:56
Rafał płakał,kiedy musiał kandydowac na posadę prezydenta Warszawy (miał nadzieję na europosła), płakał jak wystawili go na prezydenta RP. Nawet przedstawicielka sztabu Kidawy Błońskiej przyznała,że Polska jest jeszcze niegotowa na uczciwego kandydata z PO. Tam sa sami skompromitowani działacze,a R. wydawał sie najlepszy z nich wszystkich (mimo skandalu z oczyszczalnią ścieków i "reprywatyzacją" kamienic).
tom
tom 24.06.2020, 13:10
A na powitanie ...sok z buraka
Barbara
Barbara 24.06.2020, 08:27
Z perspektywy północnej części kraju: Polska B jest Trzaskowskiemu bliska sercu......do objęcia ciepłego stołka......Nie ma się co obrażać, polityka, polityka.....droga Dębico!
Baba Jaga
Baba Jaga 24.06.2020, 13:09
Nikt się nie obraża. Dudzie Dębica i Polska B jest bliska sercu ..... do objęcia ciepłego stołka. Polityka, polityka, droga Barbaro!
jas
jas 24.06.2020, 06:43
Duda w Waszyngtonie, Rafalala w Dębicy; ot macie tu skalę, teraz wybierajcie
skandalista
skandalista 23.06.2020, 18:22
Rafalala w Dębicy?
matka
matka 23.06.2020, 17:13
Wszystko możliwe ! Sanktuarium Zawadzkie było świadkiem wielu nawróceń i cudów.
Gość
Gość 23.06.2020, 11:24
Rafał Trzaskowski najlepszy. Super że przyjedzie do Dębicy. Ciekawe kiedy odwiedzi wyborców Pisu PAD, który ma wszystkich gdzieś woli jechać sobie do Stanów spotkać się z Trumpem.
Telewidz
Telewidz 22.06.2020, 20:57
A ja po raz kolejny słyszałem w jedynie słusznej telewizji, że PAD odwiedził wszystkie powiaty w Polsce. To jak to w końcu jest...
tele mele
tele mele 23.06.2020, 11:01
nie był bo majo mapy z czasów Cysorza Franciszka Józefa a powiat wtemczas był w Pilźnie.
pracownik
pracownik 22.06.2020, 22:03
Był w Olimp Labs a to nasz powiat.
lop
lop 24.06.2020, 11:08
Miał być , ale na szczęście nie był.
historyk
historyk 22.06.2020, 20:27
A Narutowicz, Wojciechowski i Mościcki oraz Bierut byli w Dębicy?
Piotr
Piotr 22.06.2020, 19:37
To nie za PO stawiali fabrykę w Zawadzie... Strefa rozkręca się za PiSu... Brawo PiS !!!
Pracownik Strefy
Pracownik Strefy 22.06.2020, 21:11
A strefę to chyba rozkręcił ten niedobry Wójt. A PiS to rozkręcił, a zresztą nieważne...
Kamila
Kamila 22.06.2020, 20:33
Duda leci do USA bo chce kolejne wojska w PL , wkońcu Trump ściąga z Niemiec , czyli pis ma Polaków gdzieś , PO jest takie same do tego chcą każdego zaszczepić a później żeby ludzie mieli objawy , i pewnie każdemu szczepią gps żeby śledzić
płotka
płotka 23.06.2020, 09:28
Ktoś pożyczy rozkładane krzesełko? Tak na wszelki wypadek, gdyby ktoś chciał nas znowu poniżyć.
@
@ 23.06.2020, 00:19
Ty już chyba masz coś wszczepione. Wydłub to sobie czym prędzej, zanim będzie za późno.
Anna
Anna 22.06.2020, 23:38
Nikt nikogo nie moze zmusić do zaszczepienia się,co Ty wypisujesz Kamilo
Karol
Karol 22.06.2020, 18:44
A Krzysiu wysyła sms po ludziach, że ona w swoim imieniu i Zdziśka zaprasza na spotkanie... żenujące
Darek
Darek 22.06.2020, 20:34
Dobrze ze ja nie dostałem takiego sms , i nigdy bym nie poszedł na spotkanie
galicja
galicja 22.06.2020, 18:12
Serdecznie zapraszamy. proszę się nie przejmować ta garstką ludzi z zakrwawionymi gałami. Podkarpacie zaprasza. A jak ktoś chce glosować to jego sprawa.
Katolik
Katolik 22.06.2020, 21:02
Jest chamska hołota, gorszy sort, może być garstka ludzi z zakrwawionymi oczami. A w niedzielę pójdziesz do kościoła i z nabożnie przyjmiesz Komunię Św.
try
try 22.06.2020, 18:09
Super, mam nadzieję że ludzie przejrzeli na oczy co ten pis robi z Polską !!!!
ona
ona 22.06.2020, 20:29
PO nie lepsze do tego chcą każdego zaszczepić na wirusa a znam osoby co nie chcą się szczepić ja również nie chce
Lekarz
Lekarz 22.06.2020, 21:44
Oto skutki braku szczepień...
Polak
Polak 22.06.2020, 19:14
Koniec z PIS koniec z PO tylko kandydaci bezpartyjni oni jako jedyni dbają o Polskę , o emerytów o ludzi niepełnosprawnych
Czyszcząca
Czyszcząca 22.06.2020, 18:00
Na drugie śniadanie będzie kiełbasa wyborcza ;)
Wyborca
Wyborca 22.06.2020, 20:59
A na deser PAD opowie nam o oczkach wodnych... I nakrzyczy!
mieszkaniec
mieszkaniec 22.06.2020, 17:55
od stycznia miał przyjechać prezydent do Dębicy.... i będzie ale Warszawy :)
-
- 22.06.2020, 17:03
Nie chcemy go
Demokrata
Demokrata 22.06.2020, 21:14
Kto My??? Proszę się wypowiadać w swoim imieniu. Żyjemy w demokratycznym, poki co kraju, a Pan Prezydent Trzaskowski zebrał tu wiele głosów poparcia. Więc proszę szanować tych, ktorzy Go tu chcą.
Rde
Rde 22.06.2020, 17:53
Chcemy, chcemy!!!, nigdy więcej PiS-u
-
- 22.06.2020, 19:08
Koniec z pis i koniec z po więc pisz za siebie nie za mnie
Debiczanin
Debiczanin 22.06.2020, 14:21
Mojego głosu na pewno nie dostanie!
Pyretta Blaze
Pyretta Blaze 22.06.2020, 20:06
Twój głos i zrobisz z nim, co zechcesz.
-
- 22.06.2020, 19:09
Popieram Cię mojego też nie
Wyborca
Wyborca 22.06.2020, 14:05
No i po co ?
-
- 22.06.2020, 19:10
Chce zrobić Tusk by wygrał czyli sprzedać Polskę
szczep złośliwy
szczep złośliwy 23.06.2020, 09:34
Łomatkoboskoczęstochowsko, to ile razy bedom sprzedawać? I komu? A kupi to kto z nieszczepionym narodem?
Polonista
Polonista 22.06.2020, 21:09
500+ zabrało głos. vox populi, vox Dei!
Amis
Amis 22.06.2020, 14:02
Przyjdę i chętnie posłucham, bo waham się między Trzaskowskim a Hołownią.
Polak
Polak 22.06.2020, 19:11
Ja popieram Hołownię on jako jedyny mądrze mówi i dba o ludzi PO jest jak Pis
kumaj
kumaj 22.06.2020, 21:34
Przecież holownia to slup PO!
Wyborca
Wyborca 22.06.2020, 21:43
Lepszego słupa jak PAD, trudno szukać ze świeczką.

Pozostałe