Rafał Trzaskowski w Dębicy: nie dajmy się dzielić! (zdjęcia)

  • 24.06.2020, 14:12 (aktualizacja 25.06.2020, 08:10)
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Rafał Trzaskowski w Dębicy: nie dajmy się dzielić! (zdjęcia)
Z półgodzinnym opóźnieniem dotarł do Dębicy kandydat na prezydenta Rafał Trzaskowski. Na Rynku witali go dębiczanie, skandujący jego imię i słowa piosenki grupy Tilt: Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie.

Oficjalnie, w imieniu samorządowców, na których zaproszenie Rafał Trzaskowski gościł w Dębicy, kandydata na prezydenta przywitała burmistrz Pilzna Ewa Gołębiowska. 

- Witamy pana na ziemi, z której pochodzi pana pradziadek Bronisław Trzaskowski - mówiła.

Razem z nią prezydenta Warszawy przywitał burmistrz Brzostku Wojciech Staniszewski. Obecni byli także: wójt gminy Żyraków Marek Rączka i wicewójt gminy Dębica Zdzisław Siwula. Nie zjawił się żaden reprezentant Ratusza, ale na Rynek przybyli radni Rady Miejskiej Piotr Michoń i Kazimierz Sak. 

Kontrkandydat obecnego prezydenta mówił między innymi o tym, jak ważne i potrzebne jest wsparcie dla małych przedsiębiorstw i utrzymanie miejsc pracy. Przekonywał, że Polsce potrzebny jest patriotyzm gospodarczy.

- Mamy dość tematów zastępczych. Należy się wznieść ponad jałowe spory. Patriotyzm gospodarczy to obrona przemysłu i miejsc pracy w Polsce - przekonywał.

Na rywala Andrzeja Dudy czekała także grupka zwolenników tego ostatniego. 

- Brawa dla nich, że mieli odwagę przyjść. Dziś najważniejsze jest porozumienie i silny prezydent - twierdzi Trzaskowski.

Zachęcał do udziału w wyborach. Zwolennicy pożegnali go brawami. 

 

Agnieszka Majba-Pochwat

Zdjęcia (53)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (102)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ola
Ola 26.06.2020, 14:56
Byłam w Dębicy i Rzeszowie... Nie wiem kto to organizował w Dębicy, ale niech pouczy się od tych co organizowali w Rzeszowie. W Dębicy chaos, spóźnienie, banery Dudy i pełno wrzeszczących pisowców. Prezydenta Trzaskowskiego witała Pani Burmistrza z Pilzna, fajna kobieta, ale nie ten format na Prezydenta Warszawy i przyszłego Polski. Zero jakiś ulotek, gadżetów, banerów/plakatów, flag jak na lekarstwo. Kiepsko to wyglądało bardzo. Beknąć ktoś za to powinien. Może lepiej w Pilźnie było to zorganizować...
W Rzeszowie, wszystko o czasie, pełno banerów i plakatów oraz flag w tłumie, rozdawali ulotki i krówki, jak były jakieś bojówki pisowskie, to skutecznie je zablokowano, a Trzaskowskiego witał jeden z bardziej popularnych Posłów PO Poncyljusz, wiceszef Koalicji Obywatelskiej. Jednym słowem wszystko bez zarzutów. Brawo dla organizatorów.
Irek
Irek 26.06.2020, 15:35
Nie byłem w Rzeszowie, ale oglądałem na TVN i tam widać było profesjonalizm. W Dębicy jak piszesz kiepsko to wyszło, organizowała to chyba lokalna Platforma? Mimo kiepskiej organizacji, kandydat wypadł rewelacynie, super przemówienie i wigor ✌️
Miś Yogi
Miś Yogi 26.06.2020, 12:25
Witam, trochę mi wstyd za takie zachowanie. Chce nieCh przyjedzie i powie swoje. Spakuje się i pojedzie zostawi Sebice w spokoju tyle w temacie . Prezydent Duda nie przyjechał bo tu ma pewny elektorat,niestety chamsko ale uczciwie to mówię ,choć nie ukrywam ze żaden nie jest moim kandydatem. Ani Pan od Plusów ani Pan Wwa,a tym bardziej Pan Reality Show.
Powtarzam do znudzenia nie chce żeby ktoś dawał mi coś teoretycznie za darmo. Niech pozwolą mi pracować!! Tyle nic więcej nie chce. Dość mam nagonki ZUS i US a tym bardziej podstawionych marionetek UE!!
Szczęść Boże Wam Wszystkim tym wierzącym i tym nie wierzącym.
JAAJJAA
JAAJJAA 25.06.2020, 20:49
Wygląda na to że długo PiS nie porzadzi.
slow
slow 25.06.2020, 19:43
patryiotyzm gospodarczy,chlopie nie rob sobie zartow,patryiotyzm chyba niemiecki i grupy bilderberg chyba chciales powiedziec
Lp
Lp 25.06.2020, 15:57
Ten krzykacz z megafonem był 40+,a reszta emeryci. To był prowokator, tak samo jak Nitras i Pomaska drugiej strony. Oni chcą dzielic i rzadzic i tyle, z tyłu mają wyborców, i tak dostaną sie do parlamentu, z jednej czy drugiej strony.
Góral
Góral 25.06.2020, 14:44
Ktos tam wspomnial o konstytucji o ktorej bo za tego rzadu ju druga napisali i uchwalili
Wyborca
Wyborca 25.06.2020, 13:50
Panom Wójtom wyborcy podziękują w najbliższych wyborach...
Obiektywny
Obiektywny 25.06.2020, 12:05
Panowie ogarnijcie sie. Bylem wczoraj na tym spotkaniu i stalem obok wiec opowiem obiektywnie co zobaczylem . W jednym miejscu zgromadzila sie grupa debiczan ktorzy mieli baner A.Dudy mieli rowniez kolumne z mikrofonem. Wedlug mnie mogli sobie tam byc tak samo jak zwolennicy Pana Trzaskowskiego oraz tak samo jako ja osoba neutralna do tych dwojga ugrupowan. Ci zwolennicy PIS nierobili nic zlego niewyzywali Trzaskowskiego tylko skandowali A.Duda. Wedlug mnie takie zachowania sa dozwolone w wolnym kraju o ktory tak walczy PO. Skandal zrobila jedna pani ktora pozniej zidentyfikowano jak poslanke PO niejaka pani Pomaske ze sztabu pana .Trzaskowskiego. Pani ta rzucile sie sila na zwolennikow A.Dudy i chciala zniszczyc im sprzet naglasniajacy . Gdy ci prosili ja by odpuscila bo to sa rzeczy prywatne zglosila sie na policje ze napadli ja jako poslanke RP. Ludzie wszyscy w tym kraju mowimy o mowie nienawisci ale wczoraj najwieksza mowa nienawisci byla pani.Pomaske oraz jej kolega posel Nitras ktory ewidentnie ma cos ze swoja psychika gdyz ciagle wykorzystujac swoj mandat poselski prowokowal ludzi do awantury na tym spotkaniu. Do tego doszedl jeszcze gest pana Romana Roztoczynskiego ktory uderzyl parasolka posel pomaske . A teraz do moderatora prosze o wydrukowanie mojego wpisu bo zauwazylem ze kasuje Pan kazde niewygodne opinie .Pozdrawiam
Ola
Ola 26.06.2020, 15:39
Za ten chaos odpowiedzialni byli organizatorzy! Niestety jak się zaprasza tak znaną osobę do Dębicy to trzeba być przygotowanym na wszystko!. Widziałam w tłumie wielu posłów PO i nikt ich nie przywitał, nawet nie wspomniał, że są... Kiepsko to wyszło bardzo. Dębica się nie popisała :(
Warszawianka
Warszawianka 25.06.2020, 21:43
Dzięki za wpis tak rzeczywiście było
przemakalski
przemakalski 25.06.2020, 12:04
OGŁOSZENIE - parasolkę kupię.
Debiczanin
Debiczanin 25.06.2020, 11:41
Pisiory dalej wdawajcie się w bojki uliczne ludzie na to patrza yupiii dzięki temu Rafał ma coraz większe popracie także do boju i Rafal wygra
Pio
Pio 25.06.2020, 13:45
To jest właśnie najlepszy dowód kto dzieli i judzi.. Ja Cie od PO...ow nie wyzywam! Każdy kto używa słowa "PISIOR" jest dowodem jak chora jak ta opcja.
gość
gość 25.06.2020, 15:48
nie oczywiście nie wyzywasz najwyżej kopniesz , a np zdarcie z nastoletniej dziewczynki koszulki i bielizny świadczy o miłości bliźniego , takich przypadków z ostatnich paru dni można podać mnóstwo.
jan
jan 25.06.2020, 11:21
czyli ci z "transparentem" pomylili sobie impreze.. no i chyba co dopiero z kosciola wyszli a znak pokoju przekazali sobie na rynku . trzeba byc wyrozumialym. A ja choc nie glosuje na nikogo ......Tengo una DUDA.
Warszawianka
Warszawianka 26.06.2020, 11:42
Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to nie zabieraj głosu.
Byłam tam i widziałam kto atakował.Pomaska i Nitras byli prowokatorami całego zajścia.
wyborca
wyborca 25.06.2020, 10:47
tak wlasnie wyglda PIS w Debicy ze cala Polska mowi o awanturze na wiecu Tzraskowskiego, nie jestem za trzaskowskim ale nie chce takiego PIS jaki reprezentuja w Dębicy, rozroba goni rozrobe, msciwosc bierze gore nad zrowym rozsadkiem, mam nadzieje ze debiczanie juz przejrzeli na oczy
Mateusz
Mateusz 25.06.2020, 10:05
Do Orwell: mam 30 lat a dla ciebie jeżeli jedynym kandydatem jest Bosak to szkoda żebyś szedł głosować. Tylko Andrzej duda
Jancio Wodnik
Jancio Wodnik 25.06.2020, 11:50
Bosak ujawnił, że w II turze przekaże głosy na Dudę... Przepadł...
Jam
Jam 26.06.2020, 16:06
Kłamiesz, i to głupio
Wanda z Fredry
Wanda z Fredry 25.06.2020, 09:09
Mam pytanie do wszystkich forumowiczów, którzy w samych superlatywach wypowiadają się o kandydacie PO Jaki program zaprezentował Pan Trzaskowski wczoraj na wiecu w w Debicy. Proszę podać 10 punktów. tego ,że jest miły sympatyczny i ładny to ja nie kupuję.
K.
K. 25.06.2020, 12:18
Wanda, zrozum Ty, jak i reszta komentujących, że prezydent PL ma być ładny, miły i przystojny (poza tym elokwentny i znający j. obce), bo w naszym kraju prezydent pełni głównie funkcje reprezentacyjne, nie ustawodawcze. Od tego jest sejm. Więc jeśli kandydat obiecuje Wam "cuda na kiju", to zwyczajnie kłamie. Sam nie może zrobić nic.
789
789 25.06.2020, 13:47
Wróc się chłopcze do szkoły.. poczytaj sobie Konstytucje a dowiesz się że jest coś takiego jak Inicjatywa Ustawodawcza, że jest coś takiego jak Weto.. Prezydent bardzo dużo MOZE..
hih
hih 26.06.2020, 07:07
i co mu z inicjatywy na najbliższe 3-4 lata??? Jak w sejmie ni eprzejdzie a tym samym jego obietnice nie zostaną spełnione - może nie trzeba wracac się do szkoły a po prostu pomyslec
K.
K. 25.06.2020, 16:51
@788 Tak, może wyjść z inicjatywą, ale bez zgody większości sejmowej jego inicjatywa jest tyle warta, co Twoja wiedza ze szkoły, dziewczynko.
kkk
kkk 25.06.2020, 08:46
Byłam na spotkaniu i poraz pierwszy mi wstyd , ze jestem z Dębicy, gdzie grupka bojówek pis-u dała przykład kultury przez duże K !!! ...wiem,wiem co zaraz napiszą, więc wyprzedzam: już się pakuję!!!!
Warszawianka
Warszawianka 26.06.2020, 11:48
Wstydż się za siebie ,prowokatorami byli Pomaska i Nitras.Pomaska dostała parasolką od sympatyka PO.
Ja K.
Ja K. 25.06.2020, 12:22
Też byłam i potwierdzam. Widziałam też nagranie, na którym starsza pani, taka typowa babuszka, macha środkowym palcem przed posłem Nitrasem. Ot, obraz prawdziwej babci VI RP . ;-D
Tr
Tr 25.06.2020, 08:34
Gdzie maseczki ja się pytam?
Marcin W.
Marcin W. 25.06.2020, 08:08
A co wśród wszystkich stojących za Trzaskowskim robi Marek Rączka - wójt gminy żyraków? Przecież on jest od tego który nie chce już ani Pisu ani Platformy- tylko zgoda Ciekawe co na to wódz PSL w Dębicy Wiesiu Lada?
ciele malowane
ciele malowane 25.06.2020, 11:52
Tylko krowa nie zmienia poglądów...
Debiczanin
Debiczanin 25.06.2020, 06:17
Wstyd sie rozlal na cala Polske co te pisiory tylko zadymy potrafia robic mam nadzieje ze ich policja wylapala i do pierdla z nimi
789
789 25.06.2020, 14:36
Policja jest za Dudą bo za Komorowkiego nawet na paliwo nie mieli..
ja
ja 24.06.2020, 22:50
A Duda obiecał że przyjedzie i mówi że odwiedził każdy powiat i co
można mu wierzyć
Pilzno
Pilzno 24.06.2020, 22:34
Nie płac Ewka... Można by tak dalej czegoś nierozumiem na początku roku obok Kosiniaka w Łękach teraz wita kłamczucha Rafałka w Dębicy mieście powiatowym no rozumiem jakby zawitał do Pilzna lub chodź do Gminy Pilzno ale Dębica i Ty go witaszz ojjj ojjj Ewka wstyd Pilzno Ci nie wybaczy jak i to że tak zadłużyłas gminę!!!
Michał
Michał 26.06.2020, 08:15
Moim zdaniem Pani Burmistrz pokazała że ma większe jaja niż nie jeden facet. Nie wiem czemu akurat Ona wita Trzaskowskiego, ale to pokazuje że umie dogadać się z każdym, niezależnie z jakiej partii jest. Taki powinien być samorzadowiec, a nie klapki na oczy bo ja jestem z PiS-u, PO, czy PSL i gadam tylko ze "swoimi"

Pozostałe