Na Sportowej będzie nowy asfalt- zdjęcia

  • 24.06.2020, 23:57 (aktualizacja 09.07.2020, 14:23)
  • Tomasz Ratuszniak
Na Sportowej będzie nowy asfalt- zdjęcia
Trwa przebudowa ul. Sportowej. Nowy asfalt zostanie położony od skrzyżowania z ul. Brzegową i drugą odnogą ul. Sportowej prowadzącej do Komendy Powiatowej Policji do ul. Słonecznej.

Stan nawierzchni wołał tam o pomstę do nieba. Asfalt zniszczony podczas prowadzonych tam wcześniej prac teraz zostanie wymieniony. Stara warstwa została już zerwana i droga czeka na nowy asfaltowy dywanik.

Naprawa ul. Sportowej to jedna z kilku inwestycji drogowych prowadzonych przez miasto w ostatnim czasie. Wcześniej remontowana była ul. Olszynowa, startuje też już remont chodnika przy ul. Staszica.

- Za powstałe utrudnienia w ruchu drogowym i pieszym przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość - piszą urzędnicy na profilu miasta. 

Przeczytaj też: Nie będzie kredytu? To nie będzie ul. Kwiatkowskiego i przebudowy lodowiska

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Logan
Logan 25.06.2020, 13:28
Szkoda tylko, że pare tygodni wcześniej przyjechali łatać dziury, po paru dniach przyjechały wodociągi porobić nowe i rozkopać część drogi, a po nich znowu brukarze, którzy również jej nie oszczędzili. A teraz kładą asfalt. Wszystko ładnie, tylko po jakiego było trwonić pieniądze podatników na bezsensowne łatanie dziur skoro w planach był remont całej ulicy? Co to za gospodarność naszych włodarzy? A teraz płacz, że brakuje pieniędzy w budżecie na dokończenie rozpoczętych inwestycji.
Sławek
Sławek 26.06.2020, 07:25
I rozumiem, że ludzie mieli jeździć po dziurach te prawie kilka tygodni? Jakby ktoś uszkodził samochód przez zły stan techniczny to zarządca drogi musiałby ponieść koszty serwisu pojazdu. To normalne, że nawet na kilka tygodni naprawia się drogę choćby tylko ze względów bezpieczeństwa.
Logan
Logan 26.06.2020, 15:08
Człowieku czytaj ze zrozumieniem. Jakie kilka tygodni. Dziury co na niektórych ulicach nie łatane były blisko 10 lat, a Ty mi to o jakiś paru tygodniach wyskakujesz. Przeczytaj jeszcze raz post, gdzie wyraźnie napisałem, jaki był sens płacić firmie na łatanie dziur, skoro i tak był planowany remont całej ulicy łącznie z kładzeniem nowej nawierzchni.
Logan
Logan 25.06.2020, 07:51
Ul. Olszynowa nie została jeszcze wyremontowana.
ew
ew 25.06.2020, 07:28
Wow to tam byl jeszcze jakis asfalt?
jafar
jafar 25.06.2020, 12:25
Były śladowe ilości asfaltu pomiędzy dziurami :-)

Pozostałe