Dębica wybrała Andrzeja Dudę

  • 29.06.2020, 07:21 (aktualizacja 29.06.2020, 08:07)
  • Tomasz Ratuszniak
Dębica wybrała Andrzeja Dudę
W Dębicy, podobnie jak na całym Podkarpaciu, druga tura nie byłaby potrzebne. Dotychczasowy prezydent Andrzej Duda zdobył tutaj 52% poparcia.

A tak głosowali dębiczanie:

  • Andrzej Duda - 52%
  • Rafał Trzaskowski - 23,05%
  • Szymon Hołownia - 11,39%
  • Krzysztof Bosak - 8,95%
  • Władysław Kosiniak-Kamysz - 2,19%
  • Robert Biedroń - 1,62%
  • Stanisław Żółtek - 0,22%
  • Mirosław Piotrowski - 0,20%
  • Marek Jakubiak - 0,18%
  • Waldemar Witkowski - 0,11%
  • Paweł Tanajno - 0,09%

Pełne wyniki z wszystkich obwodów w naszym powiecie znajdą Państwo w najnowszym numerze Obserwatora Lokalnego, który trafi do sprzedaży we wtorek 30 czerwca.

Przeczytaj również: Na Podkarpaciu Andrzej Duda wygrałby w pierwszej turze

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
klm
klm 01.07.2020, 11:17
Brawo Debica!!! tak trzymac!!!! w drugiej turze 80%!!!
pro
pro 30.06.2020, 09:22
Wstyd to kraść, a ta czynność kojarzy się raczej z określoną częścią sceny politycznej. Skąd tyle jadu wśród niby demokratów?
RT
RT 30.06.2020, 18:19
Porozgladaj się, kto zajął aktualnie stanowiska.Roiczeń nie ma.Czy kompetentni?
Rozczarowany wynikiem
Rozczarowany wynikiem 29.06.2020, 18:56
Wstyd mi za Dębice i Podkarpacie. Głosowałem na Szymona, ale teraz tylko Rafał nie ma innej opcji.
Celebryta
Celebryta 29.06.2020, 17:48
Tandem mieszany ( Pani Burmistrz Pilzna i Pan Burmistrz Brzostka ) nie pomógł, a tacy byli nakręceni - prawie jak Żebrowski w tym spocie "Za Rafała" Szczególnie Pan Burmistrz Brzostka.
Paweł
Paweł 29.06.2020, 11:43
to jest powód do dumy ? Wstydzę się że tutaj mieszkam
Patrycja
Patrycja 29.06.2020, 23:42
To się wyprowadź! Do liberalnego Detroit na przykład które stoi w ruinach bo do tego lewacka ideologia prowadzi. Jak dostaniesz po d** to wrócisz ASAP.
aaa
aaa 29.06.2020, 19:59
wyprowadź się przed drugą turą
mk
mk 29.06.2020, 10:02
glupota ludzi jest ogrmona
Rafalala
Rafalala 29.06.2020, 09:38
I wizyta Rafała wiele nie pomogła. Choć można było odnieść wrażanie, że chodziło o lans jednego lokalnego polityka.
Gość
Gość 29.06.2020, 08:49
Mega słabo. Teraz tylko pozostała 2 tura i wybranie Rafała Trzaskowskiego.
wyborca
wyborca 29.06.2020, 08:41
Brawo Debiczanie! Jest lepiej niż myślałem....oby tak w w 2 turze
Anty Popis
Anty Popis 29.06.2020, 08:31
Gdyby zamiast na Trzaskowskiego, głosowali za Hołownią, nie byłoby problemu z Duda.
Wacek
Wacek 29.06.2020, 07:53
Obraz nędzy i rozpaczy :(
Nie dziękuję, sam na siebie pracuję.
Nie dziękuję, sam na siebie pracuję. 29.06.2020, 18:14
A jak biedny lud dziękuję, za wszystko. To takie upokarzające- nie widzicie się ? Zobaczcie w TVP , to jak w średniowieczu, pańska łaska i czapkujeny

Pozostałe