W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 29.06.2020, 18:00
  • Artur Barwacz
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Dwudziesty siódmy w tym roku numer Obserwatora Lokalnego ukaże się już jutro, jak co tydzień we wtorek.

Zapraszamy do lektury.

Artur Barwacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Miś Yogi
Miś Yogi 02.07.2020, 08:55
Dokładnie nie ważne kto wygra ..Miasto Dębica omija wiele inwestycji,niestety ale taka jest na chwile obecna. To Miasto miało tylko jednego Gospodarza..
Ops
Ops 01.07.2020, 05:33
A ludzie dalej żyją Trzaskowskim i Dudą? Jakby to dla Dębicy miało jakiekolwiek znaczenie. Przecież nieważne czy rządzi PO czy PiS, bo Dębicę i tak omija zawsze fala inwestycji.
obywatel
obywatel 30.06.2020, 21:27
"takie wynik", co zrobisz
Matka
Matka 30.06.2020, 19:05
Młode małżeństwo zapłaciło potężny podatek bankowy. Dziękujemy PiS i prezydentowi PIS. Pamiętamy!
klops
klops 30.06.2020, 09:17
A co to za historia z tym Ogro-Transem?
sklep
sklep 30.06.2020, 12:27
2,5 zł i czytasz
plus
plus 30.06.2020, 09:13
Wydaje mi się że A .Duda ma predyspozycje pozwalające mu radzić sobie w sprawowaniu urzędu prezydenta. Jest dobrze wykształconym doświadczonym politykiem. Jest sprawniejszym mówcą nawet od R.Trzaskowskiego, któremu nie można pod tym względem niczego zarzucić. A poza tym R.Trzaskowski jest wiceprzewodniczącym PO co ewidentnie go w aktualnej sytuacji obciąża. Poza tym trochę niefortunnie kilka razy dość pokrętnie tłumaczył swoje poglądy na różne sprawy, zmieniając potem diametralnie stanowisko. Średnio to wyglądało.
Sztabowiec plus
Sztabowiec plus 01.07.2020, 19:20
Wydaje mi się być może, że chyba prawdopodobnie p. Duda jest niezłomny. A dlatego mi się wydaje, że mnie przekonał. Prawie każde wystąpienie zaczyna: ja jako niezłomny... Skoro tak mówi, to pewnie tak jest. Ja mu wierzę, ale wierzyłbym jeszcze bardziej gdyby nie łysiał. Tacy łysiejący to mogą być fałszywi.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 29.06.2020, 22:00
Czy ktos moze mi merytorycznie co A. Duda ma takiego ze tyle glosow otrzymal? Bo ja zupelnie nie rozumiem
woi
woi 01.07.2020, 11:48
Merytorycznie to wlansie demokracja kazdy idzie i glosuje na kogo chce. Trzeba cieszyc sie tym ze az tyle ludzi ruszylo na wybory to oznacza ze nie jest im to obojetnie i z tego trzeba byc dumnym. W drugiej turze bezpartyjny S. Holownia poprze R. Trzaskowskiego i nie bedzie juz A. Dudy to proste.To i tak sa polityczne zagrywki ktore dla nas nie maja wplywu. To bylo pewne ze potrzebny jest ktos kto stanie miedzy nimi zeby ruszyc ludzi do wyborow i potem niby nie wprost ale jednak powie ze wesprze kontrkandydata obecnego prezydenta. Jesli ktos powie ze w Polsce nie ma demokracji to powinien popukac sie w czolo bo wlasnie wynik udowadnia ze jest. Czy przemawia do prostego ludu mozliwe przykro mi ze niby inteligencja tez niepotrafi zrozumiec demokracji jak np. P. Boniek ktory kopiac gumowy balon stwierdzil ze niebawem prezydenta beda wybierac ludzie ze wsi i z podstawowym wyksztalceniem - to wlansie kwituje poziom inteligencji. Szkoda ze nadal kolejne 5 lat bez wzlegu na wynik narod bedzie tak podzielony.
Pyretta Blaze
Pyretta Blaze 30.06.2020, 21:13
Mówi do prostego, mało wykształconego ludu. Używa takiego języka, jakim posługują się jego wyborcy. Prości ludzie nie lubią osób o wyższym statusie społecznym niż są sami, nie lubią zbyt elokwentnych, bo ich nie rozumieją. Musi to być ktoś, z kim się będą identyfikować. To ma być "swój chłop" o prostych, wiejskich korzeniach, a nie jakiś "inteligent" z dziada pradziada.
kelner
kelner 30.06.2020, 12:12
A co ma R Trzaskowski ze a z tyle głosów dostał??
John
John 30.06.2020, 18:49
Najnowsze wieści. Już nie Rafał teraz Rafaello Trzaskowski
klient
klient 30.06.2020, 16:30
Charyzmę, charakter i nie jest uzależniony od staruszka z kotem.
@
@ 29.06.2020, 20:11
Postawić kolejny pomnik!
mk
mk 29.06.2020, 18:17
porazka i wstyd!

Pozostałe