Ty też możesz pomóc powodzianom ze Skołyszyna

  • 30.06.2020, 14:29 (aktualizacja 30.06.2020, 14:58)
  • Janusz Grajcar
Ty też możesz pomóc powodzianom ze Skołyszyna
Ochotnicza Straż Pożarna w Siedliskach-Bogusz organizuje pomoc dla poszkodowanych w wyniku gwałtownych burz mieszkańców gminy Skołyszyn.

Osoby, które chcą się do niej przyłączyć mogą przynosić przede wszystkim takie produkty jak:
- woda butelkowana
- środki czystości, chemia gospodarstwa domowego i wszelkie materiały pomocne przy sprzątaniu i dezynfekcji
- żywność z długim terminem przydatności
- inne rzeczy które mogą być przydatne.

- Jako mieszkańcy terenów dotkniętych powodzią w 2010 roku, powinniśmy doskonale wiedzieć czego potrzeba - czytamy na profilu fejsbukowym OSP Siedliska-Bogusz.

Wskazane wyżej rzeczy można przynosić do remizy OSP Siedliska-Bogusz codziennie od dziś do piątku (30 czerwca - 3 lipca) w godz. 19:00-20:00 lub do sklepów p. Józefa Jędrzejczyka i p. Katarzyny Siedleckiej w Siedliskach Bogusz, Ryszardy Szafran w Gorzejowej, Zielony Koszyk i stacji paliw AMA w Smarżowej i sklepu spożywczego w Głobikówce w godzinach ich otwarcia.

Pomoc należy dostarczyć najpóźniej do soboty do godz. 12:00. Po południu tego dnia planowane jest dostarczenie darów do Skołyszyna.

Czytaj też: Mieszkańcom Hadli pomagają nasi strażacy

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe