Zaprosił do nas prezydenta i prezydentową

  • 01.07.2020, 10:14
  • Tomasz Ratuszniak
Zaprosił do nas prezydenta i prezydentową fot. facebook.com/piotrcheciekdebica
Starosta Piotr Chęciek spotkał się wczoraj z prezydentem Andrzejem Dudą. Okazją ku temu była wizyta głowy państwa na Podkarpaciu, na terenach które ucierpiały w wyniku nawałnic.

- Rzeczywiście mieliśmy okazję się spotkać w Trzcinicy. Pan prezydent był bardzo przybity tragedią, którą tam zobaczył - twierdzi Piotr Chęciek.

Mimo tego Andrzej Duda znalazł czas na chwilę rozmowy. Starosta pokazał mu m.in. zdjęcia z budowy nowej siedziby szkoły specjalnej. Przy okazji zaprosił do Dębicy pierwszą damę - Agatę Kornhauser-Dudę. Prezydent miał go zapewnić, że zaproszenie na pewno przekaże, a jego żona na pewno nie odmówi. Szczególnie, że bardzo wspiera wszelkie inicjatywy związane z pomocą i edukacją dzieci niepełnosprawnych.

- Będzie nam bardzo miło gościć panią prezydentową. Oczywiście to nie będzie przed wyborami, ale już po ich rozstrzygnięciu - mówi starosta. 

Jest szansa natomiast, że jeszcze przed wyborami nasz powiat odwiedzi Andrzej Duda.

- Pan prezydent będzie na Podkarpaciu w przyszłym tygodniu. W związku z tym robię wszystko żeby odwiedził też nasz powiat. I żeby była jasność - czynię te starania nie jako starosta, a jako szef powiatowych struktur PiS - zastrzega Piotr Chęciek.

Przeczytaj również: Dębica wybrała Andrzeja Dudę

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bolek
Bolek 04.07.2020, 20:53
A jak to będzie jak Prezydent nie zostanie Prezydentem. Zaproszenie się wycofa czy jak ?
###
### 04.07.2020, 21:50
No coś Ty! Wtedy będzie się przymilał do następnego.
Hahaha
Hahaha 05.07.2020, 07:13
Bardzo dobre !
wyborca
wyborca 03.07.2020, 23:48
Duda obiecał że przyjedzie do Dębicy i co starosta nam pokazał że powiat jest w Pilżnie i co można im wierzyć
Wybory
Wybory 03.07.2020, 18:08
48% głosujących w Dębicy nie chce Dudy na prezydenta. Ja głosuję na Rafała Trzaskowskiego, który odwiedził Dębice i przyszło wielu zwolenników.
dębiczanin
dębiczanin 03.07.2020, 08:52
Agata K-D "bardzo wspiera wszelkie inicjatywy związane z pomocą i edukacją dzieci niepełnosprawnych"... Ale cynizm. Panie Starosto, w trakcie spotkania, proszę się pochwalić pierwszej damie, jak Państwo próbowaliście za wszelką cenę, na chybcika i po cichu zlikwidować Zespół Szkół Zawodowych w Pustkowie Osiedlu, do którego notabene uczęszcza spora grupa uczniów niepełnosprawnych.
czy napewno
czy napewno 02.07.2020, 18:20
Nie zapominajmy gdzie pracowal S. Holownia. Jego pojawienie sie w wyborach namieszalo i dobrze ale tez jest tu wg mnie ukryte drugie dno trzeba bylo siegnac po niezdecydowanych i zawiedzionych PO ludzi by teraz rzucic haslo ze niezaglosujena A. Dude. Z jego 13 % poslucha go 9 i to w zupelnosci by R. Trzaskowski wygral 4% nie pojda na 2 ture... Wszyscy hejtuja rzad w zwiazku z pandemia i tarcza.. przypomnijcie sobie jak wygladala pomoc po powodzi za starych czasow - czolowa osoba z rzadu ktorej obowiazkiem jest zapewnic rozwiazanie problemu potrafila powiedziec sorry taki mamy klimat. Przypomijcie sobie kompromitacje przygotowan na Euro 2012... ile firm padlo i jak wygladaly zalozenia versus to co udalo sie zrobic do 2012 roku jakis dramat. Nie liczac nagle powstalych lin lotniczych nie liczac innych after (reprywatyzacyjne, gruntowe - szczegoly w internecie itp.). Nie widza ci ktorych problem nie dotknal to wlansie jest dzielenie na tych ze wsi i podstawowek i trzeciego swiata w stosunku do wielkomiejskiej inteligencji ktora poza fociami haslami i nie dla hejtu (sami siejac hejt) nie maja zbyt wiele do zaoferowania.
Wojt
Wojt 02.07.2020, 21:33
Przypomnij sobie NORMALNOŚĆ
Piotr
Piotr 02.07.2020, 14:10
Z jednej strony szkoda, że Andrzej nie odwiedził Dębicy ale z drugiej strony niech przekonuje tych co potrzeba NAS Dębiczan już ma za sobą.
Gucio
Gucio 09.07.2020, 15:25
od dawna jesteście kolegami?
@
@ 02.07.2020, 16:49
Pisz o sobie, a nie o wszystkich.
Majka
Majka 02.07.2020, 14:08
Kolumna Prezydencka miała przerwę w Taurusie w Pilźnie i to tam widziałem też Chęćka raczej to nie była Trzcinica.
Majka
Majka 02.07.2020, 21:34
Przechodził z tragarzami:)
Nauczyciel
Nauczyciel 02.07.2020, 11:05
Panią Prezydentową można poprosić o pracę - zdalne nauczanie.
kkk
kkk 02.07.2020, 09:47
jeszcze tylko numery i gotowe :)))
dociekliwy
dociekliwy 01.07.2020, 23:33
Chciał bym dowiedzieć się czy będąc zaprosić prezydenta jako przewodniczący pis wypisał pan urlop z tej okazji w pracy jako starosta jak nie to nie rada powiatu wypowie się na ten temat
Banaś
Banaś 01.07.2020, 22:43
Ostatnie zdjęcie z prezydentem😂
Pytajnik
Pytajnik 01.07.2020, 22:41
Coś jest w Dębicy do podpisania?
aco
aco 02.07.2020, 10:24
ciagle z tym podpisywaniem :) odniose sie do przeszlosci czy poprzedni prezydent nie robil aby tak samo w mysl partii z ktorej sie wywodzil? :)
Filipinczyk
Filipinczyk 09.07.2020, 15:28
Jeden to nawet był 10 lat...
Pytajnik
Pytajnik 02.07.2020, 21:36
Nikt nie podpisywał niczego w nocy. Wstydził się?
pozdrawiam
pozdrawiam 01.07.2020, 21:21
Zaprosił chyba do siebie bo do mnie nie. Nas to nie my.
dębiczanka
dębiczanka 01.07.2020, 16:19
A co to za różnica w tym przypadku. Starosta a zarazem szef struktur. Teraz to dopiero będzie upolitycznienie.
Robert B.
Robert B. 01.07.2020, 15:00
Piękni
7of9
7of9 01.07.2020, 19:40
..inaczej
wrażliwy
wrażliwy 01.07.2020, 17:37
Jak narcyze!
.@
[email protected] 01.07.2020, 12:08
Proszę zapytać o podatek bankowy.
Baba Jaga
Baba Jaga 01.07.2020, 11:23
A może pan starosta zapyta dlaczego prezydent ułaskawił pedofila? Obrońca rodziny i nieletnich, a tu masz!
...
... 03.07.2020, 09:39
Babo a znasz szczegóły sprawy czy tylko to co w TVN powiedzieli?

proponuję się zapoznać z informacjami które są dostępne na ten temat

Ułaskawił na wniosek pokrzywdzonych i tylko z zakazu zbliżania się (powtórzę na wniosek pokrzywdzonych)
Baba Jaga
Baba Jaga 03.07.2020, 23:33
Baba zna szczegóły i zapoznała się z informacjami, które zamieściły same zainteresowane. Wnioski: kobiety w bardzo złej sytuacji materialnej, brak pieniędzy na życie, długi. "Tatuś" zaczyna pomagać finansowo.
A czy Ty ... słyszałeś o syndromie sztokholmskim, wypracowaniu przez ofiary mechanizmu obronnego?
fryzjerka
fryzjerka 09.07.2020, 15:42
W zasadzie masz rację, ale to nie syndrom sztokholmski, to zwykła kasa, wyrzucić gościa szkoda, a trzymać przy stole i misce / łóżko chyba już nie wchodzi w grę, po odbytym wyroku, chociaż czasem znowu może wybrać młodszą, gdyby co / stary wyrok nie pozwala. Ale, żeby można było zająć stanowisko, pomijając emocje - trzeba byłoby znać akta sprawy, stare i aktualne.Problemem nie są ułaskawienia, za wyjątkiem jednego / przed skazaniem - curiosum /, tolerowanie nie wszczynania postępowań, gdzie PIS mógłby stracić wątpliwy autorytet, a takich spraw jest wiele...Wiele już przedawniono, inne się przedawnią, a gdyby co to się też ułaskawi w odpowiednim czasie. Włos z łysawej głowy.... itd
###
### 03.07.2020, 22:32
Do .... Nie rozśmieszaj ludzi.
@
@ 01.07.2020, 11:20
Może przemówi.

Pozostałe