Jest nowa dyrektor biura posła Jana Warzechy

  • 01.07.2020, 10:42 (aktualizacja 01.07.2020, 11:14)
  • Tomasz Ratuszniak
Jest nowa dyrektor biura posła Jana Warzechy Barbara Dziedzic. fot. Jan Warzecha
Barbara Dziedzic od dziś pełni funkcję dyrektora Biura Poselskiego posła Jana Warzechy. Zastąpiła na tym stanowisku dotychczasową dyrektor Sylwię Getinger.

Barbara Dziedzic jest absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim o specjalności dziennikarskiej. Odbywała półroczny staż w biurze poselskim na przełomie 2017/2018 roku. Do końca września jej pracę wspomagać będzie stażystka Daria Jefriemowa - absolwentka filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Sylwia Getinger, dotychczasowa dyrektor, również dziś rozpoczęła pracę w spółce Gas-Trading Podkarpacie.

Przeczytaj również: Zaprosił do nas prezydenta i prezydentową

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nauczyciel
Nauczyciel 02.07.2020, 11:03
A ja się pytam Panów Posłów ( Pan K. Moskal, to nauczycieli)czy podziękowali nauczycielom?


Czy pomyśleli ile nauczyciele dopłacili z własnej kieszeni do zdalnego nauczania?Sprzęt w szerokim rozumieniu: biurko, lampy, papier, laptopy, drukarki, telefony opłacone przez nauczycieli, prąd, benzyna do samochodu, bilety autobusowe itd...
Czy coś wspomniał Pan Prezydent i Pani Prezydentowa- nauczycielka?
Greg bis
Greg bis 03.07.2020, 19:36
" Bezrobotny facet w dzisiejszych czasach? Serio? Na każdej budowie przyjmują z otwartymi rękami. Proponuję wstać znad klawiatury i czegoś sensownego poszukać zamiast wylewać żale takimi komentarzami. "
Też nauczycielka
Też nauczycielka 02.07.2020, 22:23
Ja od września chce do szkoły. Premier powiedział, że już nie ma koronaeirusa .W moim nauczycielskim domu nie będę dokładać do interesu.
bezrobotny
bezrobotny 02.07.2020, 06:47
Będzie robić to samo co Pan Poseł czyli nic. Też bym się nadał jak każdy chyba.
pisówka
pisówka 04.07.2020, 07:34
jak to nic???? będzie przyjmować wpłaty na składki członkowskie
Greg
Greg 02.07.2020, 12:48
Jednak chyba byś się nie nadał. Bezrobotny facet w dzisiejszych czasach? Serio? Na każdej budowie przyjmują z otwartymi rękami. Proponuję wstać znad klawiatury i czegoś sensownego poszukać zamiast wylewać żale takimi komentarzami.
Lokasta
Lokasta 02.07.2020, 19:48
Wow dostales prace po partyjnej znajomosci w np gas trading
Greg
Greg 03.07.2020, 13:50
Nie, pracuję na budowie, wcześniej jako przedstawiciel handlowy, jeszcze wcześniej na stacji paliw, dorabiam jako kierowca. Dla chcącego nic trudnego, trzeba tylko chcieć pracować.
Asia
Asia 01.07.2020, 19:37
Dyrektor - to brzmi dumnie. :) O wiele lepiej niż sekretarka czy pracownik biurowy. I też pewnie nikt się za bardzo nie przyczepi, gdy za jakiś czas dyrektor zajmie jakieś superintratne stanowisko w spółkach itp.
Swoją drogą - czy dzisiejsi absolwenci to nie mają dobrze? Kilkanaście lat temu po studiach trzeba było mozolnie przejść kilka szczebli w strukturach firmowych czy urzędowych, a dziś po niespełna 2 latach i półrocznym stażu można zostać dyrektorem... Uczcie się młodzi ludzie! :D
TG
TG 02.07.2020, 12:50
A dziś lepiej po prostu iść do prywaciarza, na budowę czy jako przedstawiciel handlowy. Proponuję Ci złożyć CV w jakimś urzędzie, zobaczysz ile dadzą Ci na dzień dobry.
fakt
fakt 06.07.2020, 13:32
No tak Prywaciarz po podstawowej lub zasadniczej pracownik u prywaciarza magister doktor lub profesor.
Ja
Ja 02.07.2020, 09:18
Bezrobocie było na poziomie 20-25% wtedy do łopaty trzeba było miec znajomości, a do innych, np samorządowych to plecy jak Arnold. Dziś także, do samorządu czy szkoły z ulicy sie nie idzie.
###
### 01.07.2020, 11:25
Wydarzenie dnia!

Pozostałe