Kurtyny paskowe PCV

  • 01.07.2020, 15:36 (aktualizacja 02.07.2020, 10:42)
  • Źródło: Artykuł zewnętrzny
Kurtyny paskowe PCV
Na polskim rynku znajduje się wiele firm, które zajmują się produkcją gotowych kurtyn PCV. Większość z nich oferuje możliwość wykonania takich produktów na specjalne zamówienie klienta. Rozwiązanie tego typu spotyka się obecnie z dużym zainteresowaniem. Wielu producentów udostępnia opcję montażu, jak również zajmuje się profesjonalnym doradztwem w tym zakresie. Kurtyny paskowe to produkty, które wykazują wysoką odporność na działanie czynników zewnętrznych, a także ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV, kurzem, hałasem czy pyłem.

Oferta rynkowa

Firma Kurtyny Paskowe posiada w ofercie produkty wykonane z miękkiego, odpornego tworzywa w postaci nasuwających się na siebie pasków PCV. Przedmioty tego typu mogą być wykorzystane w zakładach produkcyjnych, tak by zapewniać odpowiedni poziom bezpieczeństwa przy przemieszczaniu się osób czy pojazdów mechanicznych. Kurtyny paskowe znanej marki są wykonane z materiału termoplastycznego. Folia PCV zmienia swoje właściwości pod wpływem temperatury, dzięki czemu w niskich temperaturach staje się sztywna i krucha, a w wysokich miękka oraz elastyczna. Przezroczyste kotary na drzwi są odporne na pękanie lub ścieranie.

Podstawowe parametry kurtyn PCV

W ofercie firmy Kurtyny Pasowe znajduje się szeroki wybór specjalistycznych produktów, które są polecane właścicielom przedsiębiorstw. Paski PCV mają zróżnicowaną szerokość i grubość. Parametry są dobierane do wysokości otworu oraz ruchu pieszych czy transportu mechanicznego. Należy wymienić kilka kluczowych parametrów, które warto określić przy składaniu zamówienia:

  • szerokość pasków,
  • zachodzenie pasków,
  • rodzaj pasków,
  • szerokość i wysokość otworu mierzona w mm.

 
Na ich podstawie przygotowywana jest szczegółowa wycena dla klienta. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.kurtynypasowe.pl


Najważniejsze zalety kurtyn paskowych

Zastosowanie kurtyn PCV w sektorze przemysłowym czy spożywczym pozwala na ograniczenie ucieczki ciepła w sezonie zimowym oraz zapobiega wnikaniu ciepłego powietrza w gorące lato. Poza tym chłodnie są zabezpieczone przed utratą zimna podczas przeładunku. Kurtyny paskowe chronią przed przedostawaniem się kurzu, dymów i oparów, jak również zabezpieczają przed owadami. Ponadto ograniczają powstawanie przeciągów na halach produkcyjnych, a także minimalizują hałas. Podczas prac spawalniczych zapewniają skuteczną ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej producenta kurtyn PCV www.kurtynypasowe.pl!

Artykuł zewnętrzny

Źródło: Artykuł zewnętrzny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe