Jutro startuje kino letnie z nagrodami od Śnieżki

  • 02.07.2020, 21:28 (aktualizacja 02.07.2020, 21:46)
  • Tomasz Ratuszniak
Jutro startuje kino letnie z nagrodami od Śnieżki Wcześniej seanse odbywały się m.in. pod muszlą przy ul. Brzegowej.
W piątek 3 lipca rozpocznie się w Dębicy kolejna edycja Kina letniego. Tym razem organizatorzy przygotowali dla miłośników kina osiem polskich i zagranicznych filmów. Partnerem współfinansującym inicjatywę, jak co roku, jest firma Śnieżka. Udział w seansie i możliwość zdobycia nagród – to cotygodniowa propozycja dla widzów, aktualna przez całe wakacje.

Inauguracyjny seans odbędzie się w piątek, 3 lipca, o godz. 21:00 w parku przy Domu Kultury Śnieżka. Kolejne filmy będą wyświetlane we wszystkie piątkowe wieczory przez cały okres wakacyjny.

– Dębickie Kino letnie wspieramy od kilku lat, a w tym szczególnym czasie, kiedy utrudnione jest wakacyjne podróżowanie, nasza oferta ma możliwość trafić do jeszcze szerszego grona odbiorców. Dziś znaczenia dla mieszkańców lokalnych społeczności nabierają przecież propozycje spędzania wolnego czasu w miejscu zamieszkania. Wspólnie z organizatorami przygotowaliśmy dobre filmy i zadbaliśmy o  wygodne leżaki, które zostaną ustawione w bezpiecznych odległościach od siebie, aby każdy czuł się komfortowo. Liczymy, że jak co roku dopiszą zarówno pogoda, jak i frekwencja – mówi Aleksandra Małozięć, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej FFIL Śnieżka SA.

W ramach tegorocznej edycji kina letniego zaplanowano osiem projekcji. W lipcu wszyscy chętni będą mogli obejrzeć polskie premiery filmowe 2019 roku, m.in.: „Pech to nie grzech” i „Zabawa, zabawa”. Natomiast w sierpniu organizatorzy zaproszą całe rodziny na seanse kina familijnego, w tym takie produkcje jak „Cudowny chłopak” czy „Mój przyjaciel orzeł”.

Poza dobrą rozrywką, na uczestników tradycyjnie czeka również konkurs organizowany przez Śnieżkę. Tym razem, aby zawalczyć o atrakcyjne nagrody, wystarczy wykonać pamiątkowe zdjęcie z seansu pod chmurką, dodać do niego opis będący odpowiedzią na pytanie: „Za co lubisz Kino letnie?” oraz oznaczyć zdjęcie hashtagiem #kinoletniezesniezka. Najciekawsze wpisy zostaną nagrodzone farbami Śnieżka Plamoodporna na letnie malowanie oraz zestawami wakacyjnych gadżetów.

Organizatorem kina letniego jest Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy, a partnerem współfinansującym seanse i organizującym konkurs dla widzów jest Śnieżka, która dębickie „Kino letnie” wspiera regularnie od 2016 roku. Regulamin akcji dostępny jest na stronie: sniezka.pl oraz mokdebica.pl.

Źródło: Śnieżka.

Przeczytaj również: Jest nowa dyrektor biura posła Jana Warzechy

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe