Prezydent Andrzej Duda przyjedzie do Dębicy

  • 06.07.2020, 20:59 (aktualizacja 09.07.2020, 15:40)
  • Grzegorz Król
Prezydent Andrzej Duda przyjedzie do Dębicy fot. Jakub Szymczuk/KPRP
Jak informuje na swoim fejsbukowym profilu starosta powiatu dębickiego Piotr Chęciek, w piątek 10 lipca do Dębicy przyjedzie prezydent Andrzej Duda.

Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami powiatu dębickiego na dębickim Rynku. Początek wizyty głowy państwa zaplanowany jest ok. godziny 15:15.

- Pan prezydent m.in. uczci pamięć żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych zamordowanych przez władzę ludową dnia 10 lipca 1946 roku - informuje Piotr Chęciek.

Na dębickim Rynku znajduje się pomnik upamiętniający ofiary jednej z ostatnich publicznych egzekucji w Polsce. Będzie to pierwsza oficjalna wizyta prezydenta w powiecie dębickim podczas jego kadencji. Kilka dni temu Andrzej Duda przyjechał do gminy Pilzno. Zatrzymał się tam w drodze powrotnej z okolic Jasła, gdzie miała miejsce powódź. Wcześniej Andrzej Duda przyjeżdżał do nas, jeszcze jako podsekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, czy jako poseł na Sejm, a także poseł do Parlamentu Europejskiego.

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (73)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wyborca
Wyborca 09.07.2020, 17:16
Wymieniliśmy poglądy i bardzo dobrze. Prawdopodobnie w poniedziałek będą oficjalne wyniki II tury wyborów prezydenckich. Pan Prezydent RP Andrzej Duda pozostanie na następną kadencję. Tyle !
Rico
Rico 09.07.2020, 12:08
W sumie niech wygra Rafałek za dobrze macie i sami nie wiecie czego chcecie od życia... zero racjonalnego samodzielnego myślenia...
węgier
węgier 09.07.2020, 12:53
Niech Morawiecki poda prawdziwe dane o stanie finansów Polski, ile zostało złota sprowadzonego z Londynu, ile na lewo dodrukowali złotówek aby ratować swojej tyłki. Wtedy zobaczymy ile kosztowało to "za dobrze macie".
Myślący
Myślący 08.07.2020, 20:05
I wszystko w temacie (powinniśmy jednak posłuchać Jarosława Kaczyńskiego i nie głosować na A.Dudę)
https://www.pb.pl/kaczynski-de…
"Nie doprowadzajmy do monopolu jednej partii - apelował w sobotę kandydat PiS na prezydenta Jarosław Kaczyński. Jeśli jakaś władza - mówił - ma wszystkie stanowiska w państwie, prezydenta i poparcie "potężnych mediów", to z naszą demokracją "może być naprawdę bardzo niedobrze".
Kondziu2020
Kondziu2020 08.07.2020, 19:32
Niech się pożegna bo 12.07 wypad.
kk
kk 08.07.2020, 21:45
chciałbyś.....
100aferpis.pl
100aferpis.pl 08.07.2020, 17:18
100aferpis.pl i wszystko na temat. Niech oszuści pisowscy nawet się nie pokazują! Tylko nieuczciwe berety mogą na niego głosować!
Anonim
Anonim 08.07.2020, 07:14
A co w tej dębicy jest apteki i banki na około transport publiczny gminy debica porażka ludzie nie mają czym nawet do lekarza dojechać dębica się cofa do tylu
Admin
Admin 08.07.2020, 15:44
Nie da się cofać do przodu.
kris
kris 08.07.2020, 11:48
a to trzeba podziekowac wojtowi i burmistrzowi 👏
###
### 08.07.2020, 17:56
Większość w radach gminy i miasta ma PiS.
Anna
Anna 08.07.2020, 01:45
Dębica murem za Prezydentem ponieważ Polskie sprawy są dla nas na pierwszym miejscu! Best president ever! DUDA!
Ogon
Ogon 09.07.2020, 10:52
Jaszczura to Ty??
A W-J
A W-J 09.07.2020, 10:37
Ale jaja. To naprawde nie ja pisalam.
###
### 08.07.2020, 17:57
Paliłaś coś?
murarz-tynkarz
murarz-tynkarz 08.07.2020, 11:00
Masz na myśli Mury, o których śpiewał Jacek Kaczmarski? No tak, masz rację, oglądaliśmy migawki z Rynku.
Pisowiec
Pisowiec 07.07.2020, 23:31
Pan prezes Kaczyński raz powiedział co myśli o po
pis
pis 07.07.2020, 23:31
Pisałem że pan Duda w Dębicy nie był i w końcu chyba go zmobilizowałem tylko proszę Pana aby nie wmawiał nam Pan że emerytury 13 to są wypłacane z pana inicjatywy i z odzyskanego VAT NIE trzynastki są wypłacane z funduszy solidarnościowego który został powołany dla ludzi niesprawnych i chcę poinformować że w gestii Prezydenta nie ma takiej możliwości aby Prezydent dysponował jakimś funduszem a jeśli się mylę to i tak to są pieniądze nie PANA tylko podatników to co Pan mówi to jest ściema ja swoją 13 emeryturę przekazałem dzieciom bo oni będą to spłacać i ich emerytura będzie dużo ,mniejsza
co jak
co jak 08.07.2020, 09:50
A nic się w kampanii nie mówi o GetBack- u i ludziach którzy stracili sporą kasę .
Maniak
Maniak 07.07.2020, 22:32
Bardzo się cieszę, ze wielu moich znajomych (z którymi nieraz spierałem się na tematy polityczne), którzy w I turze głosowali na K.Bosaka, deklarują, że pójdą do wyborów w II turze i NIE ZAGŁOSUJĄ ZA DUDĄ.
plus
plus 07.07.2020, 22:00
Wybór między PAD i RT może być tylko jeden - Andrzej Duda. To kwestia podejścia do kwestii bezpieczeństwa, gospodarki, wiary, wolności i wiarygodności.
Kkkkuuura
Kkkkuuura 08.07.2020, 19:35
Cpales coś? A konstytucja ?
Paweł
Paweł 07.07.2020, 21:58
Ale wyborcy PO kwiczą. Widać że wiedzą że już wybory przegrali. Na nic wasze chamskie wpisy.
Wyborca
Wyborca 08.07.2020, 11:10
Się zdziwicie wyborcy PiSu jak wybory wygra Rafał Trzaskowski.
RTpogoniDude
RTpogoniDude 08.07.2020, 17:00
Amen bracie!
Anonim
Anonim 07.07.2020, 20:53
Tak samo jest z bonem turystycznym tylko dla rodzin co mają dzieci gdzie w tym wszystkim są normalnie pracujący ludzie Polacy są podzieleni a na tym cierpią zwykli ludzie ponieważ przez te wszystkie zasiłki i dodatki rosną ceny wszystkiego chleba podstawowych rzeczy
Xyz
Xyz 08.07.2020, 11:12
Co ciekawe ten bon turystyczny można zrealizować tylko w hotelach. Większość Polaków nie stać na luksusowe hotele nad naszym morzem czy w górach.
Polak
Polak 07.07.2020, 20:28
Jak tak wszystkim nie pasuje to po ciul 500+ bierzecie???
węgier
węgier 08.07.2020, 10:29
A to te 500+ to z kasy PISu jest?
Pis
Pis 08.07.2020, 22:47
Nie pyta skąd jest kasa tylko czy bierzecie...nie podoba się Duda nie brać 500+ proste nie
węgier
węgier 09.07.2020, 09:56
A ja się Pisie pytam czy z kasy PISu to jest. Jeżeli nie to dlaczego ktoś kto pracuje ma nie odzyskać choć części swoich podatków i zminimalizować skutki inflacji którą te 500+ tylko napędziło. Pytanie jest dlaczego dajecie te 500 również tym co nie pracują. Elektoratu wam brakuje? Analfabeci finansowi.
@
@ 09.07.2020, 11:17
To są analfabeci nie tylko finansowi.
Sf***j
Sf***j 08.07.2020, 19:36
On nie rozumie skąd to jest. On wie że to Jarek rozdaje .szkoda sliny
antyanalfabeta
antyanalfabeta 08.07.2020, 22:44
Za tuska jak bylo? Pieniędzy nie ma i nie będzie....analfabeci umyslowi
Pyretta Blaze
Pyretta Blaze 07.07.2020, 19:04
Porobi miny jak Mussolini, pokrzyczy, ponadyma usta, będzie czekał na oklaski. To lepsze niż kabaret.
Jacek
Jacek 07.07.2020, 22:53
Miny jak musolini to robi Kosiniak Kamysz!
Jacek
Jacek 07.07.2020, 19:46
Miny jak Mussolini to robi Kosiniak Kamysz!
T
T 07.07.2020, 18:12
Ale się lewaków zleciało
dębiczanin
dębiczanin 07.07.2020, 17:57
Zobaczymy czy jakiś pisowski aktywista odważy się zapytać o cenę chleba - adrian w propagandzie chwalił się , że obniżył vat na chleb oraz cenę gazu obniżył o 10 % od początku lipca , a ceny pieczywa są nadal na tym samym poziomie !
zjadacz
zjadacz 07.07.2020, 20:44
Nieprawda, chleb który kupuję stale zdrożał o 10gr parę dni temu.
Ja
Ja 07.07.2020, 20:23
Kup sobie pole zasiej zboże, piegneluj żeby nie zaroslo, zbiez , zmiel ,potem zrób sobie sam ten chlebuś to zobaczysz ile to kosztuje. Manna z nieba nie leci. A jak nie to na chodniku sobie uchoduj.
cenzor
cenzor 08.07.2020, 08:26
typowy pisowiec , brak merytorycznej odpowiedzi , a sama wypowiedź okraszona mnóstwem ortografów
Tomi
Tomi 07.07.2020, 17:27
Po pierwsze nie wychodzic na ulice bo rządowa kolumna jedzie, a pi drugie zostań w domu bo on tak japę dzte że go w każdym miejscu usłyszysz...Nara
Wandzia B.
Wandzia B. 07.07.2020, 16:26
O jej, a ja taka nieuczesana
Polak
Polak 07.07.2020, 14:14
Za znieważanie Prezydenta RP jest przewidziana kara w KK więc co niektórzy niech się zastanowią co piszą.
A Administrator niech pilnuje regulaminu zamiast kasować kulturalne posty nie po jego myśli. Nawet za komuny nie było tak dziwnej cenzury.
No nie
No nie 07.07.2020, 19:47
Nie strasz, nie strasz, bo....musztarda tanieje:)
karbowy
karbowy 08.07.2020, 11:11
Lokomotywy i statki pełnomorskie też!
Suweren
Suweren 07.07.2020, 17:07
Prawo Pisu = bezprawie i codziennie łamanie Konstytucji, prześladowanie uczciwych sędziów, pamiętaj o tym. Duda, Morawiecki, Szydło, Sasin, Szumowski na pewno trafią pod Trybunał Stanu!
nie dla RT
nie dla RT 10.07.2020, 16:27
Niektórzy ewidentnie za dużo soku z buraka wypili!

Jesteście żałośni.
covin19
covin19 08.07.2020, 11:12
Słuchaj Panie jak cię błaga lud....

Pozostałe