Zakład Karny się dołożył, ale pieniędzy wciąż brakuje

  • 06.07.2020, 22:45
  • Tomasz Ratuszniak
Zakład Karny się dołożył, ale pieniędzy wciąż brakuje fot. ŚDS Kinga.
3 240 zł zebrali funkcjonariusze Zakładu Karnego w Dębicy na zakup pojazdu przeznaczonego do przewozu niepełnosprawnych dzieci - podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy im. św. Kingi w Tarnowie.

Zbiórkę pieniędzy funkcjonariusze ZK zorganizowali razem z zarządem terenowym Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa.

Pieniądze, na ręce siostry Małgorzaty Gardas, dyrektor ŚDS, złożyli płk Robert Żółkiewicz, dyrektor ZK w Dębicy i por. Mariusz Piechowski, zastępca przewodniczącego ZT NSZZFiPW.

- Dziękujemy dyrekcji i wszystkim pracownikom Zakładu Karnego w Dębicy za szeroko otwarte serce na potrzeby drugiego człowieka. Wyrażamy naszą wdzięczność za wszelką pomoc jaką otrzymaliśmy na rzecz naszego ośrodka. Wyrazem naszej wdzięczności jest pamięć w modlitwie, którą obiecują uczestnicy i pracownicy - czytamy na stronie ŚDS Kinga.

Pieniędzy na zakup samochodu potrzebnego do przewozu podopiecznych ŚDS wciąż jednak brakuje. Osoby, które chciałyby wesprzeć działania ośrodka, a co za tym idzie dołożyć swoją cegiełkę do tego, by niepełnosprawne dzieci nie musiały zostawać w domu, pieniądze mogą wpłacać na konto:

41 1050 1562 1000 0090 3010 9665 (z dopiskiem "na samochód")

Przeczytaj również: Bus z darami pojechał, ale pomoc wciąż potrzebna

 

 

 

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe