Proboszcz Ryszard Piasecki wystosował specjalny komunikat do wiernych

  • 08.07.2020, 13:27 (aktualizacja 08.07.2020, 13:35)
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Proboszcz Ryszard Piasecki wystosował specjalny komunikat do wiernych
Dziś o północy kończy się kwarantanna księży z dębickiej Fary. Ksiądz Jan czuje się dobrze.

Komunikat nadzwyczajny parafii św. Jadwigi w Dębicy


Wyniki badań księży (8) na obecność koronawirusa są ujemne.  W kwarantannie księża pozostają jeszcze w środę (8.07.20) do godz. 24.00. 

W związku z tym w czwartek (9.07.20) traci moc obowiązującą „Komunikat nadzwyczajny nr 4”. W czwartek wszelkie nabożeństwa będą odprawiane zgodnie z normalnym trybem.

Jak dotychczas nie ma pozytywnych wyników u osób, które miały kontakt z Ks. Janem.

Ks. Jan czuje się dobrze, przebywa w domu rodzinnym na kwarantannie, która w jego przypadku potrwa znacznie dłużej. Wróci do parafii po całkowitym zwalczeniu wirusa.

Wszystkim parafianom dziękujemy za modlitwę, życzliwość i opanowanie. Rozumiemy też lęk sporej grupy parafian i wspieramy ich w przezwyciężeniu tego doświadczenia.

Zapraszamy do udziału w nabożeństwach. Niezmiennie prosimy o zachowanie wskazań służb sanitarnych: maseczki, odstęp, czyste ręce.

Koronawirus może być wszędzie a zachowując zasady epidemiczne możemy spokojnie żyć, pracować, modlić się i odpoczywać.

 

Czytaj także: Księża bez koronawirusa - są wyniki testów

Agnieszka Majba-Pochwat

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
T
T 08.07.2020, 20:57
W kancelarii i w drodze do konfesjonału ksiądz proboszcz bez maski chodzi a innym każe zakładać, bo względy sanitarne. To żałosne jest

Pozostałe