Aktor Łukasz Nowicki rapuje o Dębicy - video

  • 09.07.2020, 22:46 (aktualizacja 10.07.2020, 08:14)
  • Tomasz Ratuszniak
Aktor Łukasz Nowicki rapuje o Dębicy - video fot. YouTube
Jedenaście dni temu Joanna Koroniewska-Dowbor i Maciej Dowbor udostępnili w serwisie YouTube nagranie, na którym Łukasz Nowicki rapuje w ramach akcji #hot16challenge2. Wśród szpitali zakaźnych, o których wspomina w swojej szesnastce znalazł się również ten z Dębicy.

- Lepiej później niż wcale. Łukasz Nowicki w końcu nagrał swój #hot16challenge. W sumie pandemia wciąż trwa, a medycy nadal walczą na pierwszej linii frontu i wciąż potrzebują wsparcia. Jeśli myślicie, że zawodowi raperzy mają szybką nawijkę to posłuchajcie Łukasza. Ten to dopiero zasuwa i to z perfekcyjną dykcją! - napisali Joanna Koroniewska-Dowbor i Maciej Dowbor, działający na YouTube jako Dowbory Be Happy. 

- Teraz o bohaterach na oddziałach zakaźnych - zapowiada Łukasz Nowicki, by po chwili z szybkością karabinu maszynowego wymieniać kolejne miasta, w których działają SORy i oddziały zakaźne. Wśród nich m.in. Rzeszów, Tarnów i Dębicę.

- Zap......ją na SORach bohaterowie - kończy zwrotkę. 

Przeczytaj również: Kasia Godzisz wraca ze stylowym disco

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe