Laur Konsumenta - Odkrycie roku 2020 dla Mateo

  • 10.07.2020, 10:34 (aktualizacja 10.07.2020, 10:57)
  • Agata Pajura
Laur Konsumenta - Odkrycie roku 2020 dla Mateo Stanisław Cabaj, właściciel Mateo, i wyroby jego firmy.
Laur Konsumenta - odkrycie 2020 - to kolejny tytuł, jaki otrzymał dębicki producent mrożonek w niezależnym plebiscycie opinii konsumentów organizowanym od 16 lat, na temat popularności ogólnodostępnych na polskim rynku produktów, marek i usług w swoich kategoriach. Na przyznanie tytułu wpływ mają m.in. innowacyjny charakter produktów, elementy przewagi konkurencyjnej czy też dynamika wzrostu popularności.

Otrzymany tytuł przyznany został w kategorii: „Jakość i innowacyjność produktów spożywczych - wyroby mrożone”. Jak komentuje Stanisław Cabaj - właściciel firmy - to bardzo ważny plebiscyt, bo wpływ na jego wyniki mają konsumenci.
- Opinia klientów o produktach jest dla każdej firmy bardzo ważna. To właśnie opinia buduje to, co najważniejsze, pomiędzy producentem, a odbiorcą - zaufanie i lojalność. Cieszy zatem fakt, że o przyznaniu tytułu decydowali konsumenci, którzy wskazali na jakość i innowacyjność produktów firmy Mateo i można śmiało powiedzieć, że jest to nagroda polskiego klienta – mówi Stanisław Cabaj.

Kategoria Odkrycie Roku stworzona została z myślą o produktach nowych, innowacyjnych i funkcjonujących na rynku od stosunkowo niedługiego czasu, ale już zdobywających serca klientów.
O nominacji produktu decyduje duże zainteresowanie nowościami rynkowymi lub produktami o znacznym wzroście popularności - taką nagrodę otrzymują nieliczne firmy czy producenci.
O jej przyznaniu decyduje Redakcyjna Komisja Weryfikacyjna, która w procesie decyzyjnym ocenia przede wszystkim innowacyjny charakter produktu, a także perspektywy odbioru przez rynek i dynamikę wzrostu jego popularności.

Mateo w swoim portfolio posiada ponad 90 własnych produktów, które zdobywają liczne nagrody i wyróżnienia w różnych konkursach nie tylko lokalnych, ale także regionalnych - to m.in., pierogi bezglutenowe (z ziemniakami i szpinakiem, z kapustą, ruskie), pierogi podkarpackie (łemkowskie, trzy sery z Podkarpacia, bieszczadzkie), jak również specjalna linia pierogów dedykowanych dla dzieci (kluski kolorowe, pierogi z truskawkami i serem, pierogi kakaowo-serowo-truskawkowe oraz kakaowo-serowo-waniliowe).
Firma tworzy swoje produkty pod trzema markami - „Mateo”, „Zielony Ogród” i „Morsburger”.

informacja prasowa

Agata Pajura

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe