Zadyma na wiecu Andrzeja Dudy - video

  • 10.07.2020, 18:57
  • Tomasz Ratuszniak
Zadyma na wiecu Andrzeja Dudy - video
Podczas dzisiejszego spotkania z prezydentem niektórym puszczały nerwy. Nie wiadomo czy powodem tego był żar lejący się z nieba, czy polityczne emocje. W każdym razie bywało gorąco.

Zobacz również: Żar lał się z nieba, ale na Rynku tłumy - zdjęcia

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mariusz
mariusz 13.07.2020, 10:01
Mam pytanie czy haslo na transparencie Duda Raus jest obrazliwe dla Polakow bo moim zdaniem za takie cos tych dwoje panow z niemieckim obywatelstwem powinni zostac ukarani.
rafalp
rafalp 11.07.2020, 14:04
dlaczego ? manipulujecie nawet przekazem .Co ja wam zrobilem.?
wstyd
wstyd 10.07.2020, 22:33
Widać sporo emerytów ucieszone twarze bo dostali 13 dostaną 14 itp. widać ze wszystko zrobią dla kasy myślą o sobie a nie o młodych , pewnego dnia się to skończy i pis przestanie istnieć
może nie wszystko stacone
może nie wszystko stacone 10.07.2020, 21:59
Chcecie powiedzieć, że ci ludzie rozumieją przesłanie Jacka Kaczmarskiego w " Murach "? Im to dedykował.Mnie kojarzy się to z cyrkiem i takimi sympatycznymi zwierzątkami, bardzo sprawnymi fizycznie, a intelektualnie to nie wiem.... Nie obrażając nikogo, a za skojarzenia takie czy inne nie karzą, przynajmniej nie powinni...
Patriota Dębicki
Patriota Dębicki 10.07.2020, 21:02
Wszystko widziałem z 3 metrów.Ci dwaj prowokatorzy przyszli a za banerem powitalnym czaiła się ekipa telewizji wiadomej stacji.Powiedziałem do kolegi że zaraz będzie zadyma.Materiał nagrany a Prezydent ob.......Metody 5 departamentu milicji za komuny.
A np zwolennicy P.Trzaskowskiego stali z daleka i nie prowokowali ale tego już ta telewizja nie nagrywała.Typowa ustawka na potrzeby kampani tego z warszafki(ortografia celowa)
Rasizm inaczej
Rasizm inaczej 12.07.2020, 16:29
W innych okolicznosciach "raus" byloby rasizmem. Nie tlumaczy (a moze tak) fakt, ze trzymajacy ten proeokacyjny napis przeciwnik prezydenta od 20 lat mieszkajacy w niemczech ...
bruno
bruno 10.07.2020, 20:54
Ale ZADYMA....Zwykła wymiana zdań.
Debica
Debica 10.07.2020, 20:53
Gdzie sa maski. Ludzie naprawdę jesteście nienormalni. Bravo dla Pana Prezeydenta widać że zależy tylko na wygranej a nie na zdrowju obywateli. Brawo dla służb mundurowych umiecie tylko wystawiać mandaty tylko osobom w sklepach a na spotkaniu z prezydentem sami nie nosicie masek. Brawo wy oraz gratulacie dla eszystkich pisowcow ktorzy w tym dniu byli na rynku jeszcze wszyscy bedziecie płakać.
Pozdrawiam.
Dębica
pg
pg 10.07.2020, 20:38
Ale siara!!!
Mini
Mini 10.07.2020, 20:34
Cap ubrał koszulkę Polska i kozaczy na pewno
Ma jeszcze na pośladku tatuaż Polska Walczącą - to są prawdziwi patrioci wraz z tym co przyjechał - świat się śmieje
mariusz
mariusz 13.07.2020, 11:04
Mini troche kultury w tej swojej obiektywnej ocenie . Moze jak na twojego ojca napisza Raus to bedziesz bardziej obiektywny.

Pozostałe