Sobotnią galę obejrzy w telewizji. Mateusz Borek rozstał się z KSW

  • 10.07.2020, 23:00 (aktualizacja 10.07.2020, 23:50)
  • Tomasz Ratuszniak
Sobotnią galę obejrzy w telewizji. Mateusz Borek rozstał się z KSW Mateusz Borek o rozstaniu z KSW poinformował na tweeterze.
W maju Mateusz Borek po 20 latach zakończył współpracę z telewizją Polsat. Dwa dni temu na tweeterze ogłosił, że po 16 latach kończy przygodę z federacją KSW.

- 16 lat. 50 gal. Tysiące przegadanych godzin. Piękne wspomnienia. Jedna z moich najważniejszych zawodowych przygód. Nie wszystko zależy ode mnie. Może kiedyś, gdzieś, coś jeszcze razem. Dziękuję za wszystko @MaciejKawulski & @martinksw. Jesteście kozakami. Będę wpadał na gale - napisał na tweeterze.

Fani KSW kojarzą Mateusza Borka przede wszystkim z wywiadów, które przeprowadzał z zawodnikami tuż po walce. Syn Jana Borka, dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy, prowadził jednak też studia w trakcie gal.

W wywiadzie dla Super Expressu przekonywał, że KSW była dla niego zawsze jak rodzina. Polubili się i nie wyobrażali sobie życia bez siebie. Pewnych rzeczy jednak promotor boksu i szef MB Promotions nie jest w stanie przeskoczyć.

- Powiem szczerze… dotknęło mnie to. Smutno mi z tego powodu. KSW to było jedno z moich telewizyjnych „dzieci”. Pewnie dla przeciętnego kibica byłem zdecydowanie bardziej rozpoznawalny, niż fighterzy, którzy brali udział w KSW. Czułem się częścią tego widowiska, jak Waldemar „Wall-E” Kasta i Paweł Wójcik - powiedział Super Expressowi.

Przyznał jednocześnie, że nie jest gotowy, by przyjść na galę KSW 53, która odbędzie się w sobotę 11 lipca i oglądać ją spod klatki. Wyjeżdża na Mazury, wykupi PPV i przy lampce wina zasiądzie przy telewizorze. 

- I pewnie co jakiś czas będę wymieniał SMS-y z Maćkiem - przekonuje, mając na myśli Macieja Kawulskiego, jednego z włodarzy KSW.

Sportowe Fakty WP sugerują, że pożegnanie Mateusza Borka z KSW może być związane z napiętymi relacjami komentatora ze stacją Polsat, która współpracuje z federacją i zajmuje się produkcją telewizyjną gal, a z którą szef MB Promotions rozstał się w maju.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
edyta
edyta 13.07.2020, 15:49
piękny widok jak dwóch osiłków okłada się pięściami!!! Zachwycające nieprawdaż!!! Taki walki już dawno powinny być zakazane
Zuzia
Zuzia 11.07.2020, 11:05
Ja nie oglądam KSW. Ale Mateusza Borka TAK!! Mam więc nadzieję że nadal będę mogła cieszyć oko widując GO w TV. Wszystkiego najlepszego Krajanie!
Załamany
Załamany 11.07.2020, 10:19
Niesamowita historia. Jak tu żyć...
kibic
kibic 11.07.2020, 07:39
a na targu przewrócił się worek z kartoflami

Pozostałe