Wyrzucił drukarki, ale zostawił dane

  • 16.07.2020, 11:15
  • Tomasz Ratuszniak
Wyrzucił drukarki, ale zostawił dane
Ledwo wczoraj informowaliśmy o materacu cumującym w Potoku Gawrzyłowskim, a tu dziś kolejne znalezisko. Tym razem przy ul. Strumskiego, naprzeciwko wejścia do Zespołu Szkół nr 4 w Dębicy. Tam, przy koszu na śmieci, ktoś postanowił otworzyć biuro.

Tak przynajmniej można wywnioskować z tego ile sprzętu biurowego zostało tam wyrzucone. W większości to drukarki, ale było też tzw. urządzenie wielofunkcyjne, czyli drukarka, skaner i kopiarka w jednym, a także lampa. Kto tak hojnie postanowił obdarzyć mieszkańców ul. Strumskiego? Strażnicy miejscy, którzy zjawili się tam z interwencją, na jednym z pudeł znaleźli imię i nazwisko oraz adres mężczyzny, do którego mógł należeć sprzęt. Obecnie toczy się w tej sprawie postępowanie, a sam sprzęt, jak twierdzą strażnicy, po godzinie zniknął z trawnika. I biura nie będzie.

Przeczytaj również: Materaców ci u nas dostatek

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Janina
Janina 27.07.2020, 09:37
Ciekawe czy OL napisze kiedyś jak to postępowanie się zakończyło. Czy Straż Miejska wyjaśniła sprawę i ukarała sprawcę (jeżeli tak to jak) czy ta osoba pozostała bezkarna?
Gonia
Gonia 17.07.2020, 10:48
Ale durne te ludzie, chyba każdy wie gdzie się takie rzeczy oddaje, już lepiej by było jakby postawił koło śmietnika
tom
tom 16.07.2020, 11:36
KOGO TO INTERESUJE ???
ŻUL osiedlowy
ŻUL osiedlowy 16.07.2020, 13:12
Mnie to interesuje.Jakbym dowiedział się wczesniej o tym,to cały sprzęt bym "podprowadził",sprzedał u pasera i miałbym pieniądze na "siarkobąble"

Pozostałe