Stanisława Drobot i Barbara Zawalich przeszły na emeryturę - zdjęcia

  • 16.07.2020, 20:13 (aktualizacja 16.07.2020, 22:08)
  • Tomasz Ratuszniak
Stanisława Drobot i Barbara Zawalich przeszły na emeryturę - zdjęcia Stanisława Drobot z pracownikami Działu Świadczeń Rodzinnych i dyrekcją MOPS. fot. MOPS
Stanisława Drobot - kierowniczka Działu Świadczeń Rodzinnych oraz Barbara Zawalich - inspektor ds. BHP w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Dębicy podjęły decyzję o zakończeniu pracy zawodowej i przejściu na emeryturę.

Oficjalne pożegnania obu pracownic MOPS odbyły się początkiem tego tygodnia. Za wieloletnią pracę na rzecz mieszkańców naszego miasta dziękowała im szefowa MOPS Małgorzata Kędzior.
Podczas pożegnania Stanisławy Drobot dyrektor podkreślała, że była ona jednym z organizatorów pomocy społecznej w Dębicy. Nie bała się wyzwań i zawsze gotowa była do podejmowania działań mających na celu pomoc potrzebującym.

- Przyszłym emerytkom: Pani Basi i Pani Stasi życzymy, aby teraz w tym czasie wolnym od zawodowych obowiązków, mogły realizować to, na co do tej pory brakowało im czasu. Aby piękne życie na emeryturze przyniosło wiele radości, słońca, i jak najmniej  tych trudnych chwil - czytamy na stronie MOPS.

Oprócz życzeń odchodzące na emeryturę pracownice otrzymały od współpracowników podarunki, kwiaty, a także tzw. Certyfikaty Emeryta, które w dębickim ośrodku stały się już tradycją.

Źródło: MOPS.

Przeczytaj również: Bierzesz 500+? Dostaniesz też bon turystyczny

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (20)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ukrainka
Ukrainka 19.07.2020, 20:35
Znałam jednego takiego, co był gońcem w MOPS-ie, był to chłopak wykształcony po 2-óch fakultetach na ujocie, słyszałam jeszcze, że był w wojsku gdzieś w Poznaniu i specjalnie przyjechał z Krakowa do Dębicy, żeby dostać pracę gońca korespondencyjnego i dopiero po roku roznoszenia kopert dostał normalną pracę. Przystojny był ten chłopak. Buziaczki <3
Szczotka
Szczotka 19.07.2020, 20:08
Tam tylko Familia pracuje z: Pilzna, Dęborzyna, Ropczyc, Dobrkowa, Łęk Dolnych, Grabin, Chorkówki i żeby przypadkiem dużo ktoś z Dębicy nie wiedział za dużo.
Chomik Wielki
Chomik Wielki 19.07.2020, 14:51
Przyjacielu, jak chcesz tam pracować na urzędniczym stanowisku to najpierw muszą Cię sprawdzić na szmatławej funkcji, jaką jest bez wątpienia stanowisko gońca korespondencyjnego (zostaniesz zmuszony wykorzystywać swój środek lokomocji). Będziesz dostawał po 50, 100, a nawet 200 listów poleconych dziennie. Jeszcze te urzędniczki będą ci patrzeć w twarz, czy przypadkiem nie marudzisz i im się nie stawiasz z tego powodu. Dopiero po jakichś 2 latach ofiarnej pracy może z łaski swojej rozpiszą konkurs pod Cb i zostaniesz podinspektorem ds. tego i owego. 3-maj się i z robotą w budżetówce nie ma żartów, bo jak raz zawalisz to cię nigdzie już na żaden państwowy wikt nie wezmą. To coś z stylu "wilczego biletu". Kto widział, ten wie o czym pisze. Pozdrawiam !
Radek
Radek 19.07.2020, 07:21
Powalający news...
vv
vv 17.07.2020, 21:15
Kolego CV mozesz skladac, ale i tak miejsca na te stanowiska sa zaklepane,trafia tam sami swoi jak zawsze bywa w MOPSIE .
Gy
Gy 17.07.2020, 07:55
Fajnie...a kiedy będzie nabór na te stanowiska? Czy już może odsadzone wakaty jak w każdej budżetówce, m.inn Starostwie i CIS. W CIS jak powstawało to w ogóle nie było naboru tylko pewnie swoich tam dali....
Hela
Hela 17.07.2020, 15:53
Do budżetówki aplikuje się tylko jak jest konkurs rozpisany, bo w innym wypadku cv ląduje w koszu.... Widać że Ty nie składałes tam nigdy podania.
@
@ 17.07.2020, 10:40
Aplikuj, to się przekonasz.

Pozostałe