Opera na wynos w Kosmosie

  • 30.03.2017, 09:24
  • Admin Admin
Opera na wynos w Kosmosie Fragment plakatu
Za miesiąc 27 kwietnia Miejski Ośrodek Kultury zaprasza melomanów do Dom Kultury Kosmos na muzyczny spektakl pt. Opera na wynos. Będzie klasycznie, ale nie całkiem poważnie.

Opera na wynos to lekko podany i żartobliwy spektakl muzyczno-kabaretowy pełen pozytywnej energii, wykonywany i prowadzony z przymrużeniem oka. To zaskakująca mieszanka poczucia humoru, żartów muzycznych i wirtuozerii.
Wszystko to za sprawą niezwykłych artystów: Leszka Solarskiego (bas) i Przemka Winnickiego (fortepian), którzy są lub byli solistami wielu renomowanych instytucji kultury w Polsce i Europie. Mają na koncie laury Są laureatami międzynarodowych konkursów wokalnych i pianistycznych. Jednak co najważniejsze, obok talentów artystycznych mają także ogromne poczucie humoru.

Bilety są już do kupienia w kasie DKiK Kosmos. Cena: 35 zł, ulgowy 30 zł.

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
l
l 31.03.2017, 21:47
Kiedy teatr w Dębicy

Pozostałe