W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 27.07.2020, 18:00
  • Artur Barwacz
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Trzydziesty pierwszy w tym roku numer Obserwatora Lokalnego ukaże się już jutro, jak co tydzień we wtorek.

Zapraszamy do lektury.

Artur Barwacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
JaNinka
JaNinka 29.07.2020, 09:21
Osiedlowe place zabaw niszczeją, a w parku stomilowskim robią rewitalizacje za 5 mln zł. Po otwarciu w całej okolicy powinni zrobić strefę płatnego parkowania x2 drożej niż w centrum, żeby ludzie przychodzi pieszo, a nie jeździli samochodami jak np. aktualnie ma to miejsce przy okazji wycieczek na wałach przeciwpowodziowych na osiedlu słonecznym. Niestety tak się nie stanie i tylko czekać jak auta rodziców rozjadą trawniki i zastawią chodniki!

Szkoda, że nie przeznaczą 20% tej kwoty na odświeżenie istniejących placów zabaw... Place zabaw przy przedszkolach to betonowe pustynie, żeby przypadkiem dzieci nie mogły posiedzieć w cieniu sobie. Betonowe miasto "postępuje".
wkurzony dębiczanin
wkurzony dębiczanin 27.07.2020, 21:31
jeżeli wysokie premie dotyczą spółek miejskich to to już jest ku..... Przepraszam ale to się w głowie nie mieści 200 tys rocznie to mało. To zwalniać niech założą działalność zobaczymy kiedy dojdą do dochodów na poziomie dwustu tysięcy. Panie burmistrzu wstyd a gdzie komisja rewizyjna, gdzie rada miejska W dobie pandemii wszyscy zaciskają pasa urzędnicy nie mają mieć podwyżek a prezesi spółek nagrody. A potem wszyscy się dziwią że ludzie wkurzają sie na podwyżki bo prawda jest taka ciągłe podwyżki wody, ciepła usługi za zarządzanie biletów i co w zamian nagrody dla prezesów. To nie jest do wytłumaczenia dla mieszkańców. Prezesi zarabiają więcej niż Burmistrz ich przełożony jako walne zgromadzenie i właściciel spółek. Nie chodzi nazwiska Ich zarobki powinny być o 30 procent pomniejszone. Dalej to będzie kupe kasy a jak się nie podoba to nie ma ludzi niezastąpionych. Jako mieszkańca szlak mnie trafia. Fryzjerzy, szewcy firmy prywatne taksówkarze i wiele by wymieniać zaciskają pasa a w spółkach miejskich eldorado za pieniądze podatnika. SKANDAL !!!! I wstyd dla Burmistrza Przewodniczącego i całej rady oraz komisji rewizyjnej.
Midas
Midas 02.08.2020, 16:58
Oj tam, oj tam - do prezesa NBP jeszcze im brakuje, a należy się... aniołki też z przydziału!
A to jeszcze za mało
A to jeszcze za mało 30.07.2020, 05:07
Biorą kaskę bo się im należy jak koniowi bat !
Lewtolpyga
Lewtolpyga 28.07.2020, 17:53
A zobacz sobie kto w radzie nadzorczej spoldzielni mieszkaniowej na kolejowej zasiada ?A sproboj zapytac ile biora?
Tata
Tata 27.07.2020, 19:43
Zapraszamy na plac zabaw na Sobieskiego. Sterta piachu, śmieci, pety, butelki, puszki, za metrową siatką "młodzieńcy" wyżywają się na piłce, która co chwilę ląduje na placu zabaw dzieci -
...pewnie kask obowiązkowy. Wieczorem imprezy i zagłuszanie ciszy nocnej....a wszystko to pod "OKIEM" teoretycznie działającej kamery Urzędu Miasta.
Miło by było, gdyby UM zrobił monitorowany plac zabaw z prawdziwego zdarzenia, w tych naszych coraz bardziej betonowych miastach.
Piotr
Piotr 27.07.2020, 22:11
Cienkiego radnego z osiedla macie tam...
Janek
Janek 28.07.2020, 22:12
Ba, radny z aspiracją na Burmistrza!
fit
fit 28.07.2020, 10:53
Gdzie tam cienki nawet mu sie przytyło ostatnimi czasy
Bieda władzy
Bieda władzy 28.07.2020, 22:09
500+... Polska + :)

Pozostałe