Na wasze sportowe zdjęcia MOSiR czeka do końca sierpnia

  • 28.07.2020, 22:41
  • Tomasz Ratuszniak
Na wasze sportowe zdjęcia MOSiR czeka do końca sierpnia
Bądź aktywny z MOSiR-em - to tytuł letniego konkursu fotograficznego organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy.

W zabawie, w której do wygrania jest sprzęt sportowy, może wziąć udział każdy, kto lubi fotografować. Konkurs polega na zrobieniu zdjęcia pokazującego jak aktywnie spędzasz czas na obiektach MOSiR.

Zdjęcia pochodzić mogą z kompleksu krytych basenów przy ul. Piłsudskiego, basenu letniego przy ul. Sobieskiego, Domu Sportu przy ul. Sportowej, obiektów sportowych przy ul. Kościuszki, stadionów miejskich przy ul. Parkowej i Piłsudskiego, oraz boiska Orlik przy ul. Strumskiego.

Czas na wykonanie konkursowych fotografii jest do 30 sierpnia. Przesyłać należy je na adres: [email protected], z dopiskiem: konkurs fotograficzny - Bądź aktywny z MOSiR-em, wraz ze zgłoszeniem konkursowym oraz oświadczeniem dostępnym pod adresem:www.mosir.debica.pl.

Tam również znajduje się dokładny regulamin konkursu. Na ocenę nadesłanych zdjęć jury, powołane przez Martę Pawełko-Tokarz, dyrektora MOSiR, ma czas do 7 września. Wyniki dzień później zostaną opublikowane na fanpejdżu MOSiR. Zwycięzcy informacje o wygranej otrzymają też mailem. Każdy z uczestników może zgłosić tylko jedno zdjęcie.

Przeczytaj również: Aktor Łukasz Nowicki rapuje o Dębicy - video

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe