Egzamin ósmoklasisty. Jak znaleźć swój wynik?

  • 30.07.2020, 15:07 (aktualizacja 30.07.2020, 21:17)
  • Ryszard Pajura
Egzamin ósmoklasisty. Jak znaleźć swój wynik? fot.pxhere.com
Jutro rano (w piątek 31 lipca) Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie poda wyniki egzaminu ósmoklasisty 2020. Można je będzie znaleźć wyłącznie w internecie. ie jest wykluczone, że opublikowane one zostaną jeszcze dzisiaj.

Oficjalna informacja jest taka, że wyniki mają być dostępne w piątek 31 lipca od godziny 10:00.

Aby zobaczyć swój wynik należy wejść na stronę Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie i kliknąć w zakładkę Egzamin ósmoklasisty. Logowanie  do  systemu  odbywa  się  za pomocą loginu i hasła, które uczniowie klas VIII otrzymali od dyrektorów szkół. Wyświetli się wtedy strona z danymi osobowymi ucznia i wynikami egzaminów: języka polskiego, matematyki i języka obcego.

Zanim to się stanie niektórzy uczniowie poznają swój wynik z zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu, jakie otrzymają w szkole. Na przykład w Szkole Podstawowej w Grabinach taka uroczystość rozpocznie się jutro o godz. 9:00. Tego dnia upływa termin, w którym uczniowie muszą otrzymać te zaświadczenia.

Możliwe jest jednak, że wyniki egzaminu pojawią się na stronach OKE Kraków już wcześniej. Przed rokiem można je było zobaczyć przed północą, czyli dzień przed oficjalnie zapowiadaną  datą. Być może w tym roku też będzie je można zobaczyć jeszcze dzisiaj.

.

Pociągiem z Dębicy do Mielca jeszcze nie w tym roku

ryszardpajura_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe