W czwartek rusza odkomarzanie

  • 03.08.2020, 15:03 (aktualizacja 03.08.2020, 15:16)
  • Tomasz Ratuszniak
W czwartek rusza odkomarzanie fot. Егор Камелев z Pixabay
W zeszłym tygodniu w mieście, w tym w największej gminie w powiecie prowadzone będą opryski przeciwko komarom. Planowane są na czwartek i piątek o godz. 20:00.

Akcją w gminie Dębica zostaną objęte miejsca publiczne w szczególności: place zabaw, parki, tereny wokół domów kultury, remiz strażackich, szkół i przedszkoli oraz zastoiska wodne.

W czwartek 6 sierpnia odkomarzane będą: Pustynia, Kędzierz, Kozłów, Paszczyna, Brzeźnica, Brzeźnica Wola, Pustków, Pustków-Osiedle, Pustków-Krownice, Kochanówka.

Dzień później: Zawada, Nagawczyna, Stasiówka, Stobierna, Braciejowa, Gumniska, Głobikowa, Latoszyn, Podgrodzie.

Mieszkańcy tych miejscowości proszeni są o zachowanie bezpieczeństwa oraz unikania przebywania tam gdzie odbywać się będzie oprysk.

Gmina informuje również, że w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych opryski zostaną przeprowadzone w terminie późniejszym, o czym urzędnicy informować będą mieszkańców.

Przeczytaj również: W środę i w czwartek prąd wyłączą w Dębicy

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ŻUL osiedlowy
ŻUL osiedlowy 04.08.2020, 12:03
Odwszawianie też będzie ? Mnie by się przydało...
STOP Komarom
STOP Komarom 03.08.2020, 21:01
zapraszam na osiedle kępa od strony Wisłoki, Ulice Energetyczna i Graniczna do Wisłoki, Starzyńskiego do Wisłoki, Północna , Łukasiewicza do Wisłoki i ogródki działkowe, Kwiatkowskiego, Lazarowicza, Pokoju, Spacerowa, Powstańców Warszawy, Łukasza Cieplińskiego, Mikołaja Kopernika.
Nie dziękuję.
Nie dziękuję. 03.08.2020, 16:06
Nareszcie.

Pozostałe