Łukasza Gębarę zobaczymy w Polsacie

  • 06.08.2020, 09:20 (aktualizacja 06.08.2020, 09:39)
  • Grzegorz Król
Łukasza Gębarę zobaczymy w Polsacie Łukasz Gębara wczoraj wziął udział w nagraniach do 3. edycji Ninja Warrior Polska.
Zawodnika OCR Team Dębica i trenera personalnego Łukasza Gębarę będziemy mogli zobaczyć w 3. edycji programu Ninja Warrior Polska. Kiedy? Tego nie wiadomo, a o samym udziale w programie dębiczanin nie może wiele powiedzieć.

Ninja Warrior Polska to program typu reality show, emitowany w Polsacie. Oparty jest na japońskim formacie Ninja Warrior, który w Kraju Kwitnącej Wiśni nazywa się Sasuke. Pierwszą polską edycję prowadziła Aleksandra Szwed, w drugiej zobaczymy Karolinę Gilon. Komentatorami zawodów są Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski. Zadaniem samych uczestników - m.in. Łukasza Gębary - jest pokonanie toru przeszkód. Dziesięciu zawodników zawodników z każdego z sześciu odcinków eliminacyjnych, którzy pokonają tor w najkrótszym czasie wchodzi do półfinału. Z nich z kolei do finału dostają się cztery osoby.

Jeśli ktoś liczy na to, że Łukasza Gębarę zobaczymy w 2. edycji programu, która ruszy we wrześniu, to się niestety zawiedzie. Na możliwość obejrzenia jego zmagań trzeba będzie poczekać dłużej.

- Brałem udział w nagraniach do edycji trzeciej - mówi dębiczanin dodając, że nie wiadomo jeszcze, kiedy ruszy emisja w telewizji.

Niestety nie może zdradzić, jak mu poszło. Podkreśla, że w zasadzie nie może powiedzieć praktycznie niczego.

- Ani co widziałem, ani jakie były przeszkody. Nic. Natomiast mogę powiedzieć tyle, że było fajnie, atmosfera niesamowita, a tor bardzo ciekawy - mówi.

Dębiczanin jest zawodnikiem OCR Team Dębica. To z koleżankami i kolegami z tej grupy odwiedza najważniejsze imprezy spartańskie w Polsce i za granicą, gdzie mierzy się nie tylko z przeszkodami, czy rywalami, ale przede wszystkim ze sobą i swoimi ograniczeniami.

- W najbliższy weekend wystartuję w imprezie pod nazwą Białka Tatrzańska Beast, a potem zasłużone wakacje. Po nich zobaczymy, co dalej, bo wiele imprez zostało odwołanych z powodu COVID-19, więc pewnie ten rok będzie bardziej treningowy - wyjaśnia.

Łukasz Gębara zachęca wszystkich do wypróbowania swoich sił na torze z przeszkodami i podkreśla, że...nie trzeba zagryzać steka, żeby mieć siłę.

- Od roku jestem na diecie roślinnej i czuje się świetnie. Zauważyłem nawet poprawę wydolności organizmu - zapewnia.

Zarówno jego, jak i pozostałych członków OCR Team Dębica zobaczyć można na torze w Stobiernej, gdzie zapraszają nowych śmiałków. Przynajmniej raz w tygodniu grupa ćwiczy na stoku narciarskim, a o wszystkich treningach informują na swoim profilu na Facebook'u, który naleźć można TUTAJ.

Czytaj także: Nie żyje jedna osoba, ponad trzydzieści z koronawirusem

Grzegorz Król

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
weu
weu 06.08.2020, 16:32
Winno być na "Facebooku" (apostrof jest niepotrzebny). Kilak lat temu zwracano tu na ten powszechny błąd uwagę. Zasada jest prosta, łatwo ją znaleźć i zapamiętać.

Pozostałe