Nie żyje Jan Krzak. Pogrzeb w sobotę

  • 06.08.2020, 22:21 (aktualizacja 06.08.2020, 22:50)
  • Tomasz Ratuszniak
Nie żyje Jan Krzak. Pogrzeb w sobotę fot. PSP nr 3 w Dębicy.
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Dębicy poinformowała dziś o śmierci swojego wieloletniego nauczyciela Jana Krzaka.

- Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 5 sierpnia 2020 r odszedł od nas na zawsze mgr JAN KRZAK. Wspaniały człowiek, wychowawca, przyjaciel młodzieży, wieloletni, zasłużony nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Dębicy. Żegnamy go, łącząc się w bólu z rodziną. Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 3 w Dębicy - taki wpis znalazł się na stronie internetowej szkoły.

Ostatnie pożegnanie odbędzie się w sobotę 8 sierpnia o godz. 11:00 w kaplicy na cmentarzu komunalnym przy ul. Cmentarnej. Później kondukt przejedzie na cmentarz parafialny, gdzie Jan Krzak zostanie pochowany.

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe